Gå til hovedindhold

ID PRO Wear CARE T-shirt | v-hals | dame - Lys blå / 2XL | | |

IDSkjorter og toppeEAN: 5709245903774
Pris fra 102 krtil 147,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 45,5 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ID PRO Wear CARE T-shirt | v-hals | dame - Lys blå / 2XL | | | og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 102 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
PRO wear CARE V-hals T-shirt - Dame - Blå - 0373
-43%102 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PRO wear CARE V-hals T-shirt - Dame - Blå - 0373 billede

Produktinformation

EU-Blomst certificeret, slidstærk T-shirt med perfekt udskåret V-hals med smal hals- og ærmerib samt ekstra forstærkning af nakke og skuldersøm. Casual design og flot fitted uden at gå på kompromis med bevægeligheden. T-shirten er fremstillet af ansvarlig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ID
Farve: Blå
EAN: 5709245903774
Varenr.: 7787629347040
Gå til Dansk - vi klæ´r familien på
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
ID Pro Wear Dame T-shirt - Lyseblå - 2XL
135 kr
Til butik
ID Pro Wear Dame T-shirt - Lyseblå - 2XL billede

Produktinformation

ID dame V-hals t-shirt. Smart slidstærk t-shirt med v-hals, samt hals- og ærmerib og forstærkning af nakke og skuldersøm. T-shirten har et casual design og har flot fit, uden at gå på kompromis med bevægeligheden.

Produktspecifikationer

Mærke: ID
Kategori: T-shirt
Farve: Lyseblå
Størrelse: 2XL
EAN: 5709245903774
Varenr.: 1006181-lysebla-145
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ID PRO Wear CARE T-shirt | v-hals | dame - Lys blå / 2XL | | |
147,5 kr
Til butik
ID PRO Wear CARE T-shirt | v-hals | dame - Lys blå / 2XL | | | billede

Produktinformation

EU Ecolabel certificeret, slidstærk T-shirt med perfekt udskåret v-hals med smal hals- og ærmerib samt ekstra forstærkning af nakke og skuldersøm. Casual design og flot fitted uden at gå på kompromis med bevægeligheden. T-shirten er fremstillet af ansvarl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ID Identity
EAN: 5709245903774
Varenr.: 55365582651768

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID PRO Wear CARE T-shirt | v-hals | dame - Lys blå / 2XL | | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID PRO Wear CARE T-shirt | v-hals | dame - Lys blå / 2XL | | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet102 kr102 krKøb
2Dansk - vi klæ´r familien på135 kr135 krKøb
3Sikkerhedsgiganten147,5 kr147,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ID PRO Wear CARE T-shirt | v-hals | dame - Lys blå / 2XL | | |

PriceData har fulgt prisen på ID PRO Wear CARE T-shirt | v-hals | dame - Lys blå / 2XL | | | i 153 dage. Laveste pris i perioden er 102 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 147,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 135 kr.

Den nuværende pris på 102 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 31% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for ID PRO Wear CARE T-shirt | v-hals | dame - Lys blå / 2XL | | |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for ID PRO Wear CARE T-shirt | v-hals | dame - Lys blå / 2XL | | | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026102 kr33 kr (24%)
29. maj 2026135 kr33 kr (32%)
27. maj 2026102 kr33 kr (24%)
14. maj 2026135 kr12,5 kr (8%)
13. maj 2026147,5 kr12,5 kr (9%)
29. apr. 2026135 kr12,5 kr (8%)
28. apr. 2026147,5 kr12,5 kr (9%)
21. apr. 2026135 kr12,5 kr (8%)
20. apr. 2026147,5 kr12,5 kr (9%)
18. apr. 2026135 kr12,5 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret