Gå til hovedindhold

ID Identity ID Pile fleece jakke | dame - 0829 - Sort / M | Jakker | |

ID IdentitySkjorter og toppeEAN: 5709245983417
Pris fra 345 krtil 736,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 391,25 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ID Pile fleece jakke | dame - 0829 - Sort / M | Jakker | | og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 345 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
ID Pile Fleece Jakke Dame (Sort, M)
345 kr
Til butik
ID Pile Fleece Jakke Dame (Sort, M) billede

Produktinformation

Nyd komforten af en lækker blød teddy fleecejakke med hætte - et must-have til både håndværkere og friluftsmennesker, der kræver varme og funktionalitet i overgangsperioderne. Denne fleecejakke, udstyret med indvendige lynlåslommer, er ideel som overgangs...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ID Identity
Kategori: Softshell / fleece - Dame
Farve: Sort
Størrelse: M
EAN: 5709245983417
Varenr.: 18178195
Gå til Dansk - vi klæ´r familien på
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
ID Pile Dame Fleecejakke - Sort - M
725 kr
Til butik
ID Pile Dame Fleecejakke - Sort - M billede

Produktinformation

Blød teddy fleece jakke med hætte og indvendige lynlås lommer. Særligt velegnet til overgangsjakke til efter-eller forår. Jakken har kontrastfarve på inderside samt ærme og lynlås, som giver den et moderne præg.

Produktspecifikationer

Mærke: ID
Kategori: Fleecejakke
Farve: Sort
Størrelse: M
EAN: 5709245983417
Varenr.: 1010351-sort-121
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ID Pile fleece jakke | dame - 0829 - Sort / M | Jakker | |
736,25 kr
Til butik
ID Pile fleece jakke | dame - 0829 - Sort / M | Jakker | | billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: ID Identity
Kategori: Jakker
EAN: 5709245983417
Varenr.: 55365739348344

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID Pile fleece jakke | dame - 0829 - Sort / M | Jakker | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID Pile fleece jakke | dame - 0829 - Sort / M | Jakker | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Specialbutikken345 kr345 krKøb
2Dansk - vi klæ´r familien på725 kr725 krKøb
3Sikkerhedsgiganten736,25 kr736,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ID Pile fleece jakke | dame - 0829 - Sort / M | Jakker | |

PriceData har fulgt prisen på ID Pile fleece jakke | dame - 0829 - Sort / M | Jakker | | i 151 dage. Laveste pris i perioden er 345 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 725 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 535 kr.

Den nuværende pris på 345 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 52% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for ID Pile fleece jakke | dame - 0829 - Sort / M | Jakker | |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for ID Pile fleece jakke | dame - 0829 - Sort / M | Jakker | | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 2026345 kr380 kr (52%)
3. jun. 2026725 kr380 kr (110%)
30. maj 2026345 kr380 kr (52%)
29. maj 2026725 kr380 kr (110%)
20. maj 2026345 kr380 kr (52%)
19. maj 2026725 kr380 kr (110%)
13. maj 2026345 kr380 kr (52%)
11. maj 2026725 kr380 kr (110%)
15. apr. 2026345 kr380 kr (52%)
14. apr. 2026725 kr380 kr (110%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret