Gå til hovedindhold

Loevschall LED driver dæmpbar 4,5-15W 14-320D-IP44 til 350mA spot

LoevschallEludstyrEAN: 5705387000203
Pris fra 207,75 krtil 328 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 120,25 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 203 kr 31. maj

Sammenlign priser på LED driver dæmpbar 4,5-15W 14-320D-IP44 til 350mA spot og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 207.75 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LED driver, 350mA, 1-15W, Dæmpbar
207,75 kr
Til butik
LED driver, 350mA, 1-15W, Dæmpbar billede

Produktinformation

LED driveren fra Loevschall er på 220-250V på primær siden og 350mA på sekundær siden. Fordelerboksen har 6 udgange, og driveren er IP44 certificeret og dæmpbar. Link til leverandørproduktside

Produktspecifikationer

Mærke: Loevschall
Kategori: Downlight Tilbehør
EAN: 5705387000203
Varenr.: 4262700102
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Loevschall LED driver, 320mA, 1-15W, dæmpbar
219 kr
Til butik
Loevschall LED driver, 320mA, 1-15W, dæmpbar billede

Produktinformation

Driver til 1-15W fra Loevschall LED driveren fra Loevschall er på 220-250V på primær siden og 320mA på sekundær siden. Fordelerboksen har 6 udgange, og den har IP klassificering 44. Bemærk: Denne driver er dæmpbar. Driveren kræver tilslutning af mindst 2...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loevschall
Kategori: El-artikler
Størrelse: 16x45x115 mm
EAN: 5705387000203
Varenr.: 4262700102
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LED driver, 320mA, 1-15W, dmpbar - Loevschall
251 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Loevschall LED driver, 320mA, 1-15W, dæmpbar
251 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Loevschall LED driver, 320mA, 1-15W, dæmpbar
285 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Loevschall LED driver, 320mA, 1-15W, dæmpbar
289 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Loevschall LED driver, 320mA, 1-15W, dæmpbar
295 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LED driver dæmpbar 4,5-15W 14-320D-IP44 til 350mA spot
328 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED driver dæmpbar 4,5-15W 14-320D-IP44 til 350mA spot koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED driver dæmpbar 4,5-15W 14-320D-IP44 til 350mA spot koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1VVS.dk207,75 kr207,75 krKøb
2LampeGuru.dk219 kr219 krKøb
3WATTOO.DK251 kr251 krKøb
4LavprisEl251 kr251 krKøb
5BilligVVS DK285 kr285 krKøb
6Greenline289 kr289 krKøb
7LavprisVVS295 kr295 krKøb
8Elvvs.dk328 kr328 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LED driver dæmpbar 4,5-15W 14-320D-IP44 til 350mA spot

PriceData har fulgt prisen på LED driver dæmpbar 4,5-15W 14-320D-IP44 til 350mA spot i 151 dage. Laveste pris i perioden er 203 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 237 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 209 kr.

Den nuværende pris på 207,75 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for LED driver dæmpbar 4,5-15W 14-320D-IP44 til 350mA spot. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for LED driver dæmpbar 4,5-15W 14-320D-IP44 til 350mA spot de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026207,75 kr4,75 kr (2%)
31. maj 2026203 kr4,75 kr (2%)
30. maj 2026207,75 kr4,75 kr (2%)
12. maj 2026203 kr4,75 kr (2%)
11. maj 2026207,75 kr4,75 kr (2%)
3. maj 2026203 kr6,75 kr (3%)
30. apr. 2026209,75 kr
24. apr. 2026209 kr
23. apr. 2026209,75 kr
4. mar. 2026209 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret