Gå til hovedindhold

ID Interlock T-shirt | l/æ | dame - Hvid / 2XL | | |

IDSkjorter og toppeEAN: 5709245061511
Pris fra 129 krtil 179 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ID Interlock T-shirt | l/æ | dame - Hvid / 2XL | | | og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Interlock T-Shirt V-Hals Dame, Hv - 0506
-14%129 kr
Før 150 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Interlock T-Shirt V-Hals Dame, Hv - 0506 billede

Produktinformation

Interlock T-Shirt V-Hals til damer er den perfekte t-shirt for dig, der ønsker en pasform, der sidder tæt på kroppen. Den er lavet af blødt materiale, der giver en god komfort hele dagen. T-shirten fås i størrelserne S-4XL, så alle kan finde den perfekte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ID
Farve: Hvid
EAN: 5709245061511
Varenr.: 7978090103008
Gå til Zo24 Printhouse
TrustScore 4 ud af 53,7
Langærmet T-shirt | Dame - 2XL
149 kr
Til butik
Gå til Dansk - vi klæ´r familien på
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
ID Interlock Dame Langærmet t-shirt - Hvid - 2XL
150 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ID Interlock T-shirt | l/æ | dame - Hvid / 2XL | | |
174,38 kr
Til butik
Gå til Army Star
TrustScore 4.5 ud af 54,5
ID Interlock T-Shirt Langærmet Hvid
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID Interlock T-shirt | l/æ | dame - Hvid / 2XL | | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID Interlock T-shirt | l/æ | dame - Hvid / 2XL | | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet129 kr129 krKøb
2Zo24 Printhouse149 kr149 krKøb
3Dansk - vi klæ´r familien på150 kr150 krKøb
4Sikkerhedsgiganten174,38 kr174,38 krKøb
5Army Star179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ID Interlock T-shirt | l/æ | dame - Hvid / 2XL | | |

PriceData har fulgt prisen på ID Interlock T-shirt | l/æ | dame - Hvid / 2XL | | | i 137 dage. Laveste pris i perioden er 105 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 174,38 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 146 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for ID Interlock T-shirt | l/æ | dame - Hvid / 2XL | | |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for ID Interlock T-shirt | l/æ | dame - Hvid / 2XL | | | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026129 kr20 kr (13%)
29. maj 2026149 kr20 kr (16%)
27. maj 2026129 kr20 kr (13%)
3. maj 2026149 kr1 kr (1%)
29. apr. 2026150 kr24,38 kr (14%)
28. apr. 2026174,38 kr24,38 kr (16%)
21. apr. 2026150 kr24,38 kr (14%)
20. apr. 2026174,38 kr24,38 kr (16%)
18. apr. 2026150 kr24,38 kr (14%)
17. apr. 2026174,38 kr24,38 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret