Gå til hovedindhold

IdHAIR Id Hair Colour Bomb Sweet Toffee 934 - 200 ml

IdHAIRHårfarveEAN: 5704699876339
Pris fra 103 krtil 183 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (44% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Id Hair Colour Bomb Sweet Toffee 934 - 200 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 103 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
IdHAIR Colour Bomb Sweet Toffee 834, 200 ml.
-39%103 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IdHAIR Colour Bomb Sweet Toffee 834, 200 ml. billede

Produktinformation

Med denne Colour Bomb kan du genopfriske din hårfarve, samtidig med, at du sørger for masser af pleje og glans!

Produktspecifikationer

Mærke: IdHAIR
Kategori: IdHAIR
EAN: 5704699876339
Varenr.: IDHAI0249
Gå til IdHAIR
TrustScore 0 ud af 50,0
IdHAIR Colour Bomb Sweet Toffee 834 - 1 stk
179 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Id Hair Colour Bomb Sweet Toffee 934 - 200 ml
183 kr
Til butik
Id Hair Colour Bomb Sweet Toffee 934 - 200 ml billede

Produktinformation

Intensiver og plej din hårfarve med nærende behandling Id Hair Colour Bomb Sweet Toffee 934 er en intensiv farvebehandling som frisker op og fordyber din hårfarve samtidig med at den giver dyb næring og glans. Denne lækre behandling indeholder aloe vera, hydrolyseret risprotein og panthenol som plejer håret mens farven intensiveres. Den perfekte løsning for dig som vil forlænge levetiden på din hårfarve og samtidig give håret den næring det fortjener. Fordelene ved denne intensive farvebehandling Intensiverer og frisker op eksisterende hårfarve Indeholder aloe vera som beroligende og plejer hårbunden Beriget med hydrolyseret risprotein som styrker hårstrukturen Panthenol giver ekstra fugt og glans til håret Sådan får du det meste ud af din farvebehandling Applicer Colour Bomb på rent håndklædetørret hår, kam forsigtigt igennem og lad virke i 3-15 minutter afhængigt af ønsket farveintensitet og hårets porøsitet. Skyl grundigt. Perfekt til at holde din hårfarve levende og smuk mellem salonbesøg. Prøv Id Hair Colour Bomb Sweet Toffee allerede i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: Id Hair
Kategori: Farvebombe
Størrelse: 200 ml
Artikel nr.: 114207
EAN: 5704699876339
Varenr.: 114207

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Id Hair Colour Bomb Sweet Toffee 934 - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Id Hair Colour Bomb Sweet Toffee 934 - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop103 kr103 krKøb
2IdHAIR179 kr179 krKøb
3NordicFeel DK183 kr183 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Id Hair Colour Bomb Sweet Toffee 934 - 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Id Hair Colour Bomb Sweet Toffee 934 - 200 ml i 171 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 115 kr.

Den nuværende pris på 103 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Id Hair Colour Bomb Sweet Toffee 934 - 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Id Hair Colour Bomb Sweet Toffee 934 - 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026103 kr40,2 kr (28%)
20. maj 2026143,2 kr40,2 kr (39%)
5. maj 2026103 kr13 kr (11%)
3. maj 2026116 kr13 kr (13%)
21. apr. 2026103 kr13 kr (11%)
20. apr. 2026116 kr13 kr (13%)
12. mar. 2026103 kr13 kr (11%)
11. mar. 2026116 kr13 kr (13%)
21. jan. 2026103 kr76 kr (42%)
20. jan. 2026179 kr76 kr (74%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret