Gå til hovedindhold

IdHAIR ID Hair Black Exclusive Hemp Wax 100 ml

IdHAIRProdukter til hårstylingEAN: 5704699877244
Pris fra 97 krtil 179 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 82 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ID Hair Black Exclusive Hemp Wax 100 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
ID Hair Black Exclusive Hemp Wax 100 ml
-10%97 kr
Før 108 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ID Hair Black Exclusive Hemp Wax 100 ml billede

Produktinformation

Black Exclusive Hemp Wax 100 ml er en mat voks, der tilfører struktur og kraftigt hold til frisuren hele dagen lang. Black Exclusive Hemp Wax 100 ml er let at arbejde med og vaskes nemt ud med shampoo. Velegnet til kort og mellemlangt hår.

Produktspecifikationer

Mærke: Id Hair
Kategori: Voks
Artikel nr.: 10910030001
EAN: 5704699877244
Varenr.: 3244670
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
IdHAIR sort Xclusive Hemp Wax 100 ml
-40%108 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IdHAIR sort Xclusive Hemp Wax 100 ml billede

Produktinformation

IdHAIR Black Xclusive Hemp Wax er en styrkende hårvoks til kort og mellemlangt hår. Voksen tilfører **struktur**, samt et **kraftigt og formbart hold**, som sørger for at håret sidder perfekt hele dagen. Den er beriget med en blanding af bivoks, carnaubav...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: IdHAIR
Kategori: Hair Styling Products
EAN: 5704699877244
Varenr.: 100233
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
IdHAIR Black Xclusive Hemp Wax (100 ml)
-20%143,2 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IdHAIR Black Xclusive Hemp Wax (100 ml) billede

Produktinformation

Mat voks med struktur og formbart hold Denne mat voks giver håret et stærkt, men formbart hold, der varer hele dagen. Den er let at arbejde med og nem at vaske ud med shampoo. Voksen tilfører både struktur og styrke til håret, og er ideel til kort og mell...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: IdHAIR
Kategori: Hårvoks
EAN: 5704699877244
Varenr.: 441230e5267f430ea1c683243f4487ae
Gå til IdHAIR
TrustScore 0 ud af 50,0
IdHAIR Black Xclusive Hemp Wax - 100 ml
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID Hair Black Exclusive Hemp Wax 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID Hair Black Exclusive Hemp Wax 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK97 kr97 krKøb
2NiceHair.dk108 kr108 krKøb
3Made4men Danmark143,2 kr143,2 krKøb
4IdHAIR179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ID Hair Black Exclusive Hemp Wax 100 ml

PriceData har fulgt prisen på ID Hair Black Exclusive Hemp Wax 100 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 97 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 124 kr.

Den nuværende pris på 97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for ID Hair Black Exclusive Hemp Wax 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for ID Hair Black Exclusive Hemp Wax 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202697 kr31 kr (24%)
12. maj 2026128 kr
11. maj 2026128,95 kr
9. maj 2026128 kr1,95 kr (2%)
8. maj 2026129,95 kr1,95 kr (2%)
27. apr. 2026128 kr20 kr (19%)
13. apr. 2026108 kr21,95 kr (17%)
9. apr. 2026129,95 kr28,95 kr (29%)
3. apr. 2026101 kr28,95 kr (22%)
1. apr. 2026129,95 kr28,95 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret