Gå til hovedindhold

ID Identity ID GEYSER polo shirt | functional | Herre - G21006 - Sort / 2XL | Poloshirt | |

ID IdentitySikkerhedstøjEAN: 5709245906188
Pris fra 249 krtil 317,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 68,5 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ID GEYSER polo shirt | functional | Herre - G21006 - Sort / 2XL | Poloshirt | | og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Funktionel sportspolo, Sort, Herre - G21006
-34%249 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Funktionel sportspolo, Sort, Herre - G21006 billede

Produktinformation

Denne Funktionelle sportspolo er designet i et eksklusivt, svedtransporterende materiale med en blød bomuldsfølelse. Den avancerede kvalitet sikrer effektiv fugttransport og høj komfort ideel til både sport og aktiv fritid. Poloshirten har en flot strikk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geyser
Kategori: Activewear Tops
Farve: Sort
EAN: 5709245906188
Varenr.: 15372587532669
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
ID Geyser herre polotrøje (Sort, 2XL)
285 kr
Til butik
ID Geyser herre polotrøje (Sort, 2XL) billede

Produktinformation

Komfortabel og funktionel polotrøje med korte ærmer og tætsiddende pasform (fitted.) Klassisk design med lille krave, tre knapper foran og slids i sidesømmene forneden. Polotrøjen har en behagelig ribstrikket krave og ribstrikkede manchetter. Materialet h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ID Identity
Kategori: Arbejdstrøjer
Farve: Sort
Størrelse: 2XL
EAN: 5709245906188
Varenr.: 13515348
Gå til Dansk - vi klæ´r familien på
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
GEYSER by ID Herre Polo - Sort - 2XL
300 kr
Til butik
GEYSER by ID Herre Polo - Sort - 2XL billede

Produktinformation

Eksklusiv GEYSER poloshirt i permanent svedtransporterende materiale med bomulds touch. Flot strikket krave og stand, der sikrer optimal pasform. Ærme med elastisk ribkant. Kort slids i sidesømme for god bevægelighed.

Produktspecifikationer

Mærke: ID
Kategori: Polo
Farve: Sort
Størrelse: 2XL
EAN: 5709245906188
Varenr.: 1010437-sort-148
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ID GEYSER polo shirt | functional | Herre - G21006 - Sort / 2XL | Poloshirt | |
317,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID GEYSER polo shirt | functional | Herre - G21006 - Sort / 2XL | Poloshirt | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID GEYSER polo shirt | functional | Herre - G21006 - Sort / 2XL | Poloshirt | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet249 kr249 krKøb
2Specialbutikken285 kr285 krKøb
3Dansk - vi klæ´r familien på300 kr300 krKøb
4Sikkerhedsgiganten317,5 kr317,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ID GEYSER polo shirt | functional | Herre - G21006 - Sort / 2XL | Poloshirt | |

PriceData har fulgt prisen på ID GEYSER polo shirt | functional | Herre - G21006 - Sort / 2XL | Poloshirt | | i 153 dage. Laveste pris i perioden er 224,25 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 300 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 276 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for ID GEYSER polo shirt | functional | Herre - G21006 - Sort / 2XL | Poloshirt | |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for ID GEYSER polo shirt | functional | Herre - G21006 - Sort / 2XL | Poloshirt | | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026249 kr36 kr (13%)
30. maj 2026285 kr15 kr (5%)
29. maj 2026300 kr51 kr (20%)
27. maj 2026249 kr36 kr (13%)
20. maj 2026285 kr15 kr (5%)
19. maj 2026300 kr15 kr (5%)
13. maj 2026285 kr15 kr (5%)
11. maj 2026300 kr15 kr (5%)
15. apr. 2026285 kr15 kr (5%)
14. apr. 2026300 kr15 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret