Gå til hovedindhold

ID Identity ID GEYSER hybrid jacket | Herre - G21032 - Sort / M | Jakker | |

ID IdentityOvertøjEAN: 5708302050437
Pris fra 525 krtil 661,88 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 136,88 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 479 kr 26. mar.

Sammenlign priser på ID GEYSER hybrid jacket | Herre - G21032 - Sort / M | Jakker | | og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 525 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Id Geyser Hybrid Jakke (Sort, M)
525 kr
Til butik
Id Geyser Hybrid Jakke (Sort, M) billede

Produktinformation

En sporty og behagelig jakke, designet med let, quiltet vindtæt materiale. Den er fremstillet med THERMOLITE® T-DOWN isolering, der stammer fra genbrugte plastikflasker, og kombineret med en dejlig blød 4-vejs stretch, der giver optimal bevægelsesfrihed.

Produktspecifikationer

Mærke: ID Identity
Kategori: Øvrige jakker og overtøj - Herre
Farve: Sort
Størrelse: M
EAN: 5708302050437
Varenr.: 19163903
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Hybrid Jakke, Herre, Sort - G21032
-14%599 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hybrid Jakke, Herre, Sort - G21032 billede

Produktinformation

Oplev ultimativ komfort og sporty elegance med Geyser's Hybrid Jakke en perfekt fusion af stil og funktionalitet. Denne jakke er skabt til at imødekomme dine krav til bevægelsesfrihed og beskyttelse mod elementerne. Front, bag og ærmer er konstrueret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geyser
Farve: Sort
EAN: 5708302050437
Varenr.: 9032780775773
Gå til Dansk - vi klæ´r familien på
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
GEYSER by ID Herre Hybridjakke - Sort - M
650 kr
Til butik
GEYSER by ID Herre Hybridjakke - Sort - M billede

Produktinformation

Sporty komfortabel hybrid jakke. Front, bag og ærmer i let quiltet vindtæt kvalitet. Vattering er THERMOLITE ®T-DOWN lavet af recycled plastikflasker. Jakken er kombineret med en lækker blød 4-vejs stretch kvalitet, for optimale komfort og bevægelsesfrihe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ID
Kategori: Hybridjakke
Farve: Sort
Størrelse: M
EAN: 5708302050437
Varenr.: 1033228-sort-109
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ID GEYSER hybrid jacket | Herre - G21032 - Sort / M | Jakker | |
661,88 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID GEYSER hybrid jacket | Herre - G21032 - Sort / M | Jakker | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID GEYSER hybrid jacket | Herre - G21032 - Sort / M | Jakker | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Specialbutikken525 kr525 krKøb
2Modekompagniet599 kr599 krKøb
3Dansk - vi klæ´r familien på650 kr650 krKøb
4Sikkerhedsgiganten661,88 kr661,88 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ID GEYSER hybrid jacket | Herre - G21032 - Sort / M | Jakker | |

PriceData har fulgt prisen på ID GEYSER hybrid jacket | Herre - G21032 - Sort / M | Jakker | | i 152 dage. Laveste pris i perioden er 479 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 650 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 546 kr.

Den nuværende pris på 525 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for ID GEYSER hybrid jacket | Herre - G21032 - Sort / M | Jakker | |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for ID GEYSER hybrid jacket | Herre - G21032 - Sort / M | Jakker | | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026525 kr125 kr (19%)
29. maj 2026650 kr125 kr (24%)
20. maj 2026525 kr125 kr (19%)
19. maj 2026650 kr125 kr (24%)
13. maj 2026525 kr125 kr (19%)
11. maj 2026650 kr125 kr (24%)
15. apr. 2026525 kr125 kr (19%)
14. apr. 2026650 kr125 kr (24%)
1. apr. 2026525 kr46 kr (10%)
26. mar. 2026479 kr46 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret