Gå til hovedindhold

ID CORE hoodie | zip | dame - 0639 - Sort / XL | Hoodies | Hættetrøje |

IDSkjorter og toppeEAN: 5709245844374
Pris fra 319 krtil 411,88 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 92,88 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ID CORE hoodie | zip | dame - 0639 - Sort / XL | Hoodies | Hættetrøje | og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 319 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
CORE Hoodie med lynlås - Dame - Sort - 0639
-31%319 kr
Før 465 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CORE Hoodie med lynlås - Dame - Sort - 0639 billede

Produktinformation

Klassisk hættecardigan med kængurulomme i ny og opdateret pasform. High-cut halsafslutning og gennemgående lynlås. Snøre i hætte og rib ved ærme og bund. Kraftig kvalitet. Blød, børstet inderside. Let figursyet. Materiale: 60% Bomuld 40% Polyester Vægt: 3...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ID
Farve: Sort
EAN: 5709245844374
Varenr.: 7781405884640
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
CORE FULL ZIP HOODIE DAME (Sort, XL)
370 kr
Til butik
CORE FULL ZIP HOODIE DAME (Sort, XL) billede

Produktinformation

Stilren hættecardigan med gennemgående lynlås fra ID Identity. Med kængurulomme og opdateret pasform. High-cut halsafslutning og snørre i hætten samt ribkant ved ærmer og bund. Kraftig kvalitet. Blød, børstet inderside og med let figursyning.

Produktspecifikationer

Mærke: ID Identity
Kategori: Sweater / cardigan - Dame
Farve: Sort
Størrelse: XL
EAN: 5709245844374
Varenr.: 13515287
Gå til Army Star
TrustScore 4.5 ud af 54,5
ID Klassisk Hoodie med m. Lynlås Dame Sort
409 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ID CORE hoodie | zip | dame - 0639 - Sort / XL | Hoodies | Hættetrøje |
411,88 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID CORE hoodie | zip | dame - 0639 - Sort / XL | Hoodies | Hættetrøje | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID CORE hoodie | zip | dame - 0639 - Sort / XL | Hoodies | Hættetrøje | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet319 kr319 krKøb
2Specialbutikken370 kr370 krKøb
3Army Star409 kr409 krKøb
4Sikkerhedsgiganten411,88 kr411,88 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ID CORE hoodie | zip | dame - 0639 - Sort / XL | Hoodies | Hættetrøje |

PriceData har fulgt prisen på ID CORE hoodie | zip | dame - 0639 - Sort / XL | Hoodies | Hættetrøje | i 154 dage. Laveste pris i perioden er 319 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 409 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 383 kr.

Den nuværende pris på 319 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for ID CORE hoodie | zip | dame - 0639 - Sort / XL | Hoodies | Hættetrøje |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for ID CORE hoodie | zip | dame - 0639 - Sort / XL | Hoodies | Hættetrøje | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026319 kr51 kr (14%)
30. maj 2026370 kr39 kr (10%)
29. maj 2026409 kr90 kr (28%)
27. maj 2026319 kr51 kr (14%)
20. maj 2026370 kr39 kr (10%)
19. maj 2026409 kr39 kr (11%)
13. maj 2026370 kr39 kr (10%)
11. maj 2026409 kr39 kr (11%)
15. apr. 2026370 kr39 kr (10%)
14. apr. 2026409 kr39 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret