Gå til hovedindhold

NO NAME Icy dock ToughArmor MB873MP-B V2 - storage drive cage - PCIe 4.0

NO NAMELagringsdrev – tilbehørEAN: 4713227445955
Pris fra 4.829 krtil 6.019 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.190 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Icy dock ToughArmor MB873MP-B V2 - storage drive cage - PCIe 4.0 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4829 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Icy dock ToughArmor MB873MP-B V2 - storage drive cage - PCIe 4.0
4.829 kr
Til butik
Icy dock ToughArmor MB873MP-B V2 - storage drive cage - PCIe 4.0 billede

Produktinformation

Hus til lagringsenhed, M.2, PCIe 4.0, sort

Produktspecifikationer

Mærke: Icy dock
Kategori: Harddisk tilbehoer
Artikel nr.: MB873MP-B V2
EAN: 4713227445955
Varenr.: 3308857
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ICY Dock ToughArmor Hus til lagringsenhed M.2 Sort
5.037 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Icy Dock ToughArmor MB873MP-B V2 - SSD-kabinet 5,25" - Sort
5.999 kr
Til butik
Icy Dock ToughArmor MB873MP-B V2 - SSD-kabinet 5,25" - Sort billede

Produktinformation

Robust SSD-kabinet til professionelle opsætningerIcy Dock ToughArmor MB873MP-B V2 er et solidt SSD-kabinet i metal designet til 5,25"-pladser. Det giver en pålidelig ramme til dine M.2-drev og er ideel i arbejdsstationer, servere eller avancerede desktopbyg. Den sorte, professionelle finish og det kraftige kabinet hjælper med sikker montering og effektiv daglig brug.Ydelse og kølingKabinettet understøtter dataoverførsel op til 64 Gbit/s. To 4 cm blæsere sørger for aktiv luftgennemstrømning, hvilket er praktisk ved længerevarende belastning. Det hele er bygget i metal for øget holdbarhed.Produkttype: SSD-kabinetUnderstøttet grænseflade: M.2Plads/format: 5,25"Antal drev understøttet: 1Dataoverførsel: op til 64 Gbit/sMateriale: MetalFarve: SortBlæsere: 2 stk., 4 cmDriftstemperatur: 0 – 60 °COpbevaringstemperatur: -35 – 70 °CBredde: 14,6 cmHøjde: 16,78 cmDybde: 4,13 cmVægt: 1,14 kgVejledning: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Kabeladaptere
Vægt: 0.42g
EAN: 4713227445955
Varenr.: 2155155
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Icy Dock ToughArmor MB873MP-B V2 - SSD-kabinet 5,25" - Sort
6.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Icy dock ToughArmor MB873MP-B V2 - storage drive cage - PCIe 4.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Icy dock ToughArmor MB873MP-B V2 - storage drive cage - PCIe 4.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK4.829 kr4.829 krKøb
2CompuMail DK5.037 kr5.037 krKøb
3Boligcenter DK5.999 kr5.999 krKøb
4Vivas DK6.019 kr6.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Icy dock ToughArmor MB873MP-B V2 - storage drive cage - PCIe 4.0

PriceData har fulgt prisen på Icy dock ToughArmor MB873MP-B V2 - storage drive cage - PCIe 4.0 i 122 dage. Laveste pris i perioden er 4.829 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 4.974 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.916 kr.

Den nuværende pris på 4.829 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Icy dock ToughArmor MB873MP-B V2 - storage drive cage - PCIe 4.0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Icy dock ToughArmor MB873MP-B V2 - storage drive cage - PCIe 4.0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 20264.829 kr44 kr (1%)
10. mar. 20264.873 kr1 kr (0%)
8. mar. 20264.874 kr100 kr (2%)
5. mar. 20264.974 kr1 kr (0%)
11. feb. 20264.973 kr3 kr (0%)
31. jan. 20264.970 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret