Gå til hovedindhold

Icy dock ToughArmor MB842MP-B - storage mobile rack - 2 bay removable - M.2 NVMe Card - PCIe 4.0 x16

Icy dockEAN: 4713227445665
Pris fra 1.414 krtil 1.719 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 305 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.354 kr 8. maj

Sammenlign priser på Icy dock ToughArmor MB842MP-B - storage mobile rack - 2 bay removable - M.2 NVMe Card - PCIe 4.0 x16 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1414 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Icy dock ToughArmor MB842MP-B - storage mobile rack - 2 bay removable - M.2 NVMe Card - PCIe 4.0 x16
1.414 kr
Til butik
Icy dock ToughArmor MB842MP-B - storage mobile rack - 2 bay removable - M.2 NVMe Card - PCIe 4.0 x16 billede

Produktinformation

Lagrings mobil rack, 2 bås aftagelig, M.2, M.2 NVMe Card, PCIe 4.0 x16, sort og sølv, for ASUS PRIME B650, PRIME TRX40, ROG STRIX B650, TUF GAMING B550, TUF Gaming B650

Produktspecifikationer

Mærke: Icy dock
Kategori: Harddisk tilbehoer
Artikel nr.: MB842MP-B
EAN: 4713227445665
Varenr.: 3194653
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ICY Dock ToughArmor Lagrings mobil rack M.2 Sort Sølv
1.520 kr
Til butik
ICY Dock ToughArmor Lagrings mobil rack M.2 Sort Sølv billede

Produktinformation

ICY Dock ToughArmor MB842MP-B - Lagrings mobil rack - 2 bås aftagelig - M.2 - M.2 NVMe Card - PCIe 4.0 x16 - sort og sølv - for ASUS PRIME B650, PRIME TRX40, ROG STRIX B650, TUF GAMING B550, TUF Gaming B650

Produktspecifikationer

Mærke: ICY DOCK
Artikel nr.: MB842MP-B
EAN: 4713227445665
Varenr.: 1001274045
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Icy Dock MB842MP-B - kabinet til lagringsdrev
1.699 kr
Til butik
Icy Dock MB842MP-B - kabinet til lagringsdrev billede

Produktinformation

Fleksibelt kabinet til lagringIcy Dock MB842MP-B er et kompakt og solidt eksternt kabinet til lagringsdrev, der gør det nemt at udnytte ekstra lagerplads i din computeropsætning. Med sin slanke profil passer det elegant ind i dit system og hjælper med at organisere og beskytte dine drev.Designet til nem integrationKabinettet har en lav højde på 2,16 cm og en dybde på 17,1 cm, hvilket gør det velegnet til opsætninger med begrænset plads. Konstruktionen er lavet til stabil montering og sikker tilslutning, så dine data håndteres roligt og pålideligt.Type: Kabinet til lagringsdrevModel: MB842MP-BHøjde: 2,16 cmBredde: 12,08 cmDybde: 17,1 cmVægt: 0,337 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Eksterne kabinetter
Vægt: 0.9g
EAN: 4713227445665
Varenr.: 2164344
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Icy Dock MB842MP-B - kabinet til lagringsdrev
1.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Icy dock ToughArmor MB842MP-B - storage mobile rack - 2 bay removable - M.2 NVMe Card - PCIe 4.0 x16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Icy dock ToughArmor MB842MP-B - storage mobile rack - 2 bay removable - M.2 NVMe Card - PCIe 4.0 x16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.414 kr1.414 krKøb
2CompuMail DK1.520 kr1.520 krKøb
3Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
4Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Icy dock ToughArmor MB842MP-B - storage mobile rack - 2 bay removable - M.2 NVMe Card - PCIe 4.0 x16

PriceData har fulgt prisen på Icy dock ToughArmor MB842MP-B - storage mobile rack - 2 bay removable - M.2 NVMe Card - PCIe 4.0 x16 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.354 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 1.517 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.426 kr.

Den nuværende pris på 1.414 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Icy dock ToughArmor MB842MP-B - storage mobile rack - 2 bay removable - M.2 NVMe Card - PCIe 4.0 x16. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Icy dock ToughArmor MB842MP-B - storage mobile rack - 2 bay removable - M.2 NVMe Card - PCIe 4.0 x16 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.414 kr9 kr (1%)
20. maj 20261.423 kr1 kr (0%)
19. maj 20261.424 kr1 kr (0%)
10. maj 20261.423 kr48 kr (3%)
9. maj 20261.375 kr21 kr (2%)
8. maj 20261.354 kr70 kr (5%)
6. maj 20261.424 kr24 kr (2%)
4. maj 20261.400 kr24 kr (2%)
2. maj 20261.424 kr10 kr (1%)
27. apr. 20261.414 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret