Gå til hovedindhold

ICY DOCK EZ-Adapter Ex MB931U-1VB R1 - Lagringskontrol - 2.5 - U.2 NVMe - USB-C 3.2 (Gen 2), Thunderbolt 4, USB 3.2 (Gen 2) - sort

Icy dockAdaptereEAN: 4713227445849
Pris fra 889 krtil 1.119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 230 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 870 kr 10. apr.

Sammenlign priser på ICY DOCK EZ-Adapter Ex MB931U-1VB R1 - Lagringskontrol - 2.5 - U.2 NVMe - USB-C 3.2 (Gen 2), Thunderbolt 4, USB 3.2 (Gen 2) - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 889 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ICY DOCK EZ-Adapter Ex MB931U-1VB R1 Lagringskontrol
889 kr
Til butik
ICY DOCK EZ-Adapter Ex MB931U-1VB R1 Lagringskontrol billede

Produktinformation

ICY DOCK EZ-Adapter Ex MB931U-1VB R1 - Lagringskontrol - 2.5" - U.2 NVMe - USB 3.2 (Gen 2), USB-C 3.2 (Gen 2), Thunderbolt 4 - sort

Produktspecifikationer

Mærke: ICY DOCK
Artikel nr.: MB931U-1VB R1
EAN: 4713227445849
Varenr.: 1000956202
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ICY DOCK EZ-Adapter Ex MB931U-1VB R1 - Lagringskontrol - 2.5 - U.2 NVMe - USB-C 3.2 (Gen 2), Thunderbolt 4, USB 3.2 (Gen 2) - sort
918 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Icy dock EZ-Adapter Ex MB931U-1VB R1 - storage controller - U.2 NVMe - USB 3.2 (Gen 2) USB-C 3.2 (Gen 2) Thunderbolt 4
918 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Icy Dock EZ-Adapter Ex MB931U-1VB R1 - USB-C/A Gen 2 til U.2 NVMe SSD adapter (10 Gbit/s), Thunderbolt 4-kompatibel
1.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Icy Dock EZ-Adapter Ex MB931U-1VB R1 - USB-C/A Gen 2 til U.2 NVMe SSD adapter (10 Gbit/s), Thunderbolt 4-kompatibel
1.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ICY DOCK EZ-Adapter Ex MB931U-1VB R1 - Lagringskontrol - 2.5 - U.2 NVMe - USB-C 3.2 (Gen 2), Thunderbolt 4, USB 3.2 (Gen 2) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ICY DOCK EZ-Adapter Ex MB931U-1VB R1 - Lagringskontrol - 2.5 - U.2 NVMe - USB-C 3.2 (Gen 2), Thunderbolt 4, USB 3.2 (Gen 2) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK889 kr889 krKøb
2CS MEGASTORE DK918 kr957 krKøb
3Proshop DK918 kr957 krKøb
4Boligcenter DK1.099 kr1.099 krKøb
5Vivas DK1.119 kr1.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ICY DOCK EZ-Adapter Ex MB931U-1VB R1 - Lagringskontrol - 2.5 - U.2 NVMe - USB-C 3.2 (Gen 2), Thunderbolt 4, USB 3.2 (Gen 2) - sort

PriceData har fulgt prisen på ICY DOCK EZ-Adapter Ex MB931U-1VB R1 - Lagringskontrol - 2.5 - U.2 NVMe - USB-C 3.2 (Gen 2), Thunderbolt 4, USB 3.2 (Gen 2) - sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 870 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 964 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 927 kr.

Den nuværende pris på 889 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for ICY DOCK EZ-Adapter Ex MB931U-1VB R1 - Lagringskontrol - 2.5 - U.2 NVMe - USB-C 3.2 (Gen 2), Thunderbolt 4, USB 3.2 (Gen 2) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for ICY DOCK EZ-Adapter Ex MB931U-1VB R1 - Lagringskontrol - 2.5 - U.2 NVMe - USB-C 3.2 (Gen 2), Thunderbolt 4, USB 3.2 (Gen 2) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 2026889 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026890 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026889 kr19 kr (2%)
10. apr. 2026870 kr48 kr (5%)
2. apr. 2026918 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026919 kr30 kr (3%)
13. mar. 2026889 kr56 kr (6%)
8. mar. 2026945 kr1 kr (0%)
7. mar. 2026944 kr1 kr (0%)
6. mar. 2026945 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret