Gå til hovedindhold

NO NAME Icy Box IB-HUB1737-C3 USB-hub - 7 porte, USB 3.2, Type-C/Type-A

NO NAMEComputer – tilbehørEAN: 4250078173991
Pris fra 260 krtil 409 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 149 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 237 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Icy Box IB-HUB1737-C3 USB-hub - 7 porte, USB 3.2, Type-C/Type-A og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 260 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ICY BOX IB-HUB1737-C3 Sort
260 kr
Til butik
ICY BOX IB-HUB1737-C3 Sort billede

Produktinformation

ICY BOX IB-HUB1737-C3 - Hub - 4 x USB 3.2 Gen 1 + 3 x USB-C 3.2 Gen 1 - desktop

Produktspecifikationer

Artikel nr.: IB-HUB1737-C3
EAN: 4250078173991
Varenr.: 1002557212
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Icy Box IB-HUB1737-C3 USB-hub - 7 porte, USB 3.2, Type-C/Type-A
389 kr
Til butik
Icy Box IB-HUB1737-C3 USB-hub - 7 porte, USB 3.2, Type-C/Type-A billede

Produktinformation

Udvid dine tilslutninger med en USB-hubIcy Box IB-HUB1737-C3 giver dig op til syv ekstra tilslutninger i én kompakt enhed. Perfekt til laptop og desktop, når du vil koble flere enheder på én gang - som tastatur, mus, lagerenheder og tilbehør. Den faste tilslutningskabel gør opsætningen enkel, og enheden er designet i et slankt, sort kabinet, der passer diskret på skrivebordet.Fleksibel USB-hub til hverdag og arbejdeDenne USB 3.2-hub tilbyder både Type‑C og Type‑A tilslutning, så du kan forbinde moderne såvel som ældre USB-enheder. Layoutet med flere porte i række gør det let at komme til, og den medfølgende USB‑C‑tilslutning med adapter til USB‑A giver fleksibilitet på tværs af computere.Produkt: USB-hub til computerModel: IB-HUB1737-C3Antal porte: 7USB-standard: USB 3,2Tilslutning: Type‑C/Type‑AFarve: Sort...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: USB-hubs
Vægt: 1.46g
EAN: 4250078173991
Varenr.: 2150202
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Icy Box IB-HUB1737-C3 USB-hub - 7 porte, USB 3.2, Type-C/Type-A
409 kr
Til butik
Icy Box IB-HUB1737-C3 USB-hub - 7 porte, USB 3.2, Type-C/Type-A billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: USB-hubs
Vægt: 1.46g
EAN: 4250078173991
Varenr.: 2150202

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Icy Box IB-HUB1737-C3 USB-hub - 7 porte, USB 3.2, Type-C/Type-A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Icy Box IB-HUB1737-C3 USB-hub - 7 porte, USB 3.2, Type-C/Type-A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK260 kr260 krKøb
2Boligcenter DK389 kr389 krKøb
3Vivas DK409 kr488 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Icy Box IB-HUB1737-C3 USB-hub - 7 porte, USB 3.2, Type-C/Type-A

PriceData har fulgt prisen på Icy Box IB-HUB1737-C3 USB-hub - 7 porte, USB 3.2, Type-C/Type-A i 169 dage. Laveste pris i perioden er 237 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 414 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 275 kr.

Den nuværende pris på 260 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Icy Box IB-HUB1737-C3 USB-hub - 7 porte, USB 3.2, Type-C/Type-A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Icy Box IB-HUB1737-C3 USB-hub - 7 porte, USB 3.2, Type-C/Type-A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026260 kr1 kr (0%)
13. maj 2026259 kr22 kr (9%)
14. mar. 2026237 kr20 kr (8%)
12. mar. 2026257 kr2 kr (1%)
8. mar. 2026255 kr2 kr (1%)
7. mar. 2026257 kr2 kr (1%)
6. mar. 2026255 kr2 kr (1%)
5. mar. 2026257 kr2 kr (1%)
1. mar. 2026259 kr22 kr (9%)
19. feb. 2026237 kr23 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret