Gå til hovedindhold

ICY BOX IB-HUB1720-U3 USB hub - USB 3.2 - 20 ports - Sort

ICY BOXHubs og switchesEAN: 4250078174080
Pris fra 885 krtil 1.169 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 284 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 804 kr 1. maj

Sammenlign priser på ICY BOX IB-HUB1720-U3 USB hub - USB 3.2 - 20 ports - Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 885 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ICY BOX IB-HUB1720-U3 Hub 20 porte USB
885 kr
Til butik
ICY BOX IB-HUB1720-U3 Hub 20 porte USB billede

Produktinformation

ICY BOX IB-HUB1720-U3 - Hub - 18 x USB 3.2 Gen 1 + 2 x USB - desktop

Produktspecifikationer

Artikel nr.: IB-HUB1720-U3
EAN: 4250078174080
Varenr.: 1003075880
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ICY BOX IB-HUB1720-U3 USB hub - USB 3.2 - 20 ports - Sort
885 kr
Til butik
ICY BOX IB-HUB1720-U3 USB hub - USB 3.2 - 20 ports - Sort billede

Produktinformation

USB-hub udvider tilslutningsmulighederne på skrivebordet med 20 porte, USB 3.2 Gen 1-ydeevne op til 5 Gbps og et aluminiumskabinet med LED-statusindikatorer. ICY BOX IB-HUB1720-U3 tilbyder 18 x USB 3.2 Gen 1 Type-A-porte plus 2 ekstra USB-porte og leverer plug-and-play-opsætning til tilslutning af flere USB-enheder i et effektivt, skrivebordsvenligt format. 20-ports USB-hub til skrivebordsbrug USB 3.2 Gen 1 dataoverførselshastigheder op til 5 Gbps Aluminiumskabinet i sort LED-statusindikatorer til nem overvågning Ekstern strømforsyning og medfølgende USB-kabel 1 x USB Type-A-port kun til strøm (15 W) Ideel til at holde mange USB-perifere enheder tilsluttet og organiseret fra én central hub.

Produktspecifikationer

Mærke: ICY BOX
Kategori: USB hub
Artikel nr.: IB-HUB1720-U3
EAN: 4250078174080
Varenr.: 3393640
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB hub til bil - ICY BOX IB-HUB1720-U3, sort
1.149 kr
Til butik
USB hub til bil - ICY BOX IB-HUB1720-U3, sort billede

Produktinformation

Fordele ved USB hubFå plads til flere enheder på én gang med ICY BOX IB-HUB1720-U3. Denne sorte USB-hub giver dig hele 18 USB Type‑A porte med høj hastighed, så mus, tastaturer, lagringsenheder og andet tilbehør kan tilsluttes samtidigt. Den robuste konstruktion i aluminium og LED-indikatorer for adgang og strøm gør det let at se aktivitet og status.Til krævende opsætningerHubben er oplagt til skrivebordet, værkstedet eller i bilen, når du har brug for mange USB-tilslutninger samlet ét sted. Den understøtter Plug & Play, så du kan komme i gang med det samme, og den medfølgende USB-strømforsyning på 15 W hjælper med stabil drift. Med en kabellængde på 0,8 m kan hubben placeres fleksibelt efter behov.Husmateriale: AluminiumFarve: SortLED-indikatorer: Adgang, StrømPlug & Play: JaKabellængde: 0,8 mStrømforsyning: 15 W, via USBAntal porte i alt: 20USB Type‑A porte: 18 × USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)Hub-grænseflade: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type‑AMål (H × B × D): 3,0 × 6,5 × 24,8 cmVægt: 380 gPakkens vægt: 1,28 kgManual: JaOprindelsesland: Kina...

Produktspecifikationer

Mærke: RaidSonic
Kategori: Biler
Vægt: 1.16g
EAN: 4250078174080
Varenr.: 1920850
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB hub til bil - ICY BOX IB-HUB1720-U3, sort
1.169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ICY BOX IB-HUB1720-U3 USB hub - USB 3.2 - 20 ports - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ICY BOX IB-HUB1720-U3 USB hub - USB 3.2 - 20 ports - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK885 kr885 krKøb
2Proshop DK885 kr924 krKøb
3Boligcenter DK1.149 kr1.149 krKøb
4Vivas DK1.169 kr1.248 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ICY BOX IB-HUB1720-U3 USB hub - USB 3.2 - 20 ports - Sort

PriceData har fulgt prisen på ICY BOX IB-HUB1720-U3 USB hub - USB 3.2 - 20 ports - Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 804 kr (registreret d. 26. januar 2026), højeste er 1.068 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 951 kr.

Den nuværende pris på 885 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for ICY BOX IB-HUB1720-U3 USB hub - USB 3.2 - 20 ports - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for ICY BOX IB-HUB1720-U3 USB hub - USB 3.2 - 20 ports - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026885 kr18 kr (2%)
31. maj 2026867 kr18 kr (2%)
30. maj 2026885 kr6 kr (1%)
29. maj 2026879 kr12 kr (1%)
28. maj 2026891 kr1 kr (0%)
27. maj 2026892 kr58 kr (7%)
24. maj 2026834 kr30 kr (4%)
1. maj 2026804 kr74 kr (8%)
28. apr. 2026878 kr7 kr (1%)
27. apr. 2026885 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret