Gå til hovedindhold

ICY BOX IB-HUB1703-QC3 - Hub - 7 x SuperSpeed USB 3.0 - desktop, væg-monterbar

ICY BOXHubs og switchesEAN: 4250078166849
Pris fra 445 krtil 449 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 4 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 380 kr 18. maj

Sammenlign priser på ICY BOX IB-HUB1703-QC3 - Hub - 7 x SuperSpeed USB 3.0 - desktop, væg-monterbar og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 445 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ICY BOX 7-Port - USB 3.0 USB hub - USB 3.2 - 7 ports - Sort
445 kr
Til butik
ICY BOX 7-Port - USB 3.0 USB hub - USB 3.2 - 7 ports - Sort billede

Produktinformation

USB-hub med 7 SuperSpeed USB 3.0-porte, integreret QC 3.0-opladning plus to Fast-Charge USB-porte samt et sort aluminiumskabinet til skrivebord eller vægmontering. RaidSonic ICY BOX IB-HUB1703-QC3 er bygget til krævende opsætninger med effektiv varmeafledning, monteringsbeslag til fleksibel placering og en ekstern strømforsyning til stabil tilslutning på tværs af Windows og macOS. 7 x USB 3.0 Type-A SuperSpeed-porte 1 x USB Type-A QC 3.0-opladeport 2 x USB Type-A Fast-Charge-porte Design til skrivebord eller vægmontering Aluminiumskabinet for holdbarhed og varmeafledning Plug and Play-understøttelse Ideel til at udvide USB-tilslutninger, mens enheder holdes opladede og klar i en ren, fast installation.

Produktspecifikationer

Mærke: ICY BOX
Kategori: USB hub
Artikel nr.: IB-HUB1703-QC3
EAN: 4250078166849
Varenr.: 2692293
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ICY BOX IB-HUB1703-QC3 - Hub - 7 x SuperSpeed USB 3.0 - desktop, væg-monterbar
448 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ICY BOX IB-HUB1703-QC3 Sort
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ICY BOX IB-HUB1703-QC3 - Hub - 7 x SuperSpeed USB 3.0 - desktop, væg-monterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ICY BOX IB-HUB1703-QC3 - Hub - 7 x SuperSpeed USB 3.0 - desktop, væg-monterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK445 kr484 krKøb
2CS MEGASTORE DK448 kr487 krKøb
3CompuMail DK449 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ICY BOX IB-HUB1703-QC3 - Hub - 7 x SuperSpeed USB 3.0 - desktop, væg-monterbar

PriceData har fulgt prisen på ICY BOX IB-HUB1703-QC3 - Hub - 7 x SuperSpeed USB 3.0 - desktop, væg-monterbar i 182 dage. Laveste pris i perioden er 358 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 701 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 433 kr.

Den nuværende pris på 445 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for ICY BOX IB-HUB1703-QC3 - Hub - 7 x SuperSpeed USB 3.0 - desktop, væg-monterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for ICY BOX IB-HUB1703-QC3 - Hub - 7 x SuperSpeed USB 3.0 - desktop, væg-monterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026445 kr33 kr (8%)
1. jun. 2026412 kr1 kr (0%)
31. maj 2026411 kr1 kr (0%)
30. maj 2026412 kr6 kr (1%)
29. maj 2026406 kr3 kr (1%)
28. maj 2026403 kr3 kr (1%)
27. maj 2026406 kr1 kr (0%)
26. maj 2026405 kr2 kr (0%)
25. maj 2026403 kr2 kr (0%)
23. maj 2026405 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret