Gå til hovedindhold

RaidSonic ICY BOX IB-EW206B-T Liggende/stående skrivebordsramme Stål Sort Kontor Hjemmekontor

RaidSonicEAN: 4250078172000
Pris fra 2.594 krtil 5.019 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2.425 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.532 kr 3. apr.

Sammenlign priser på ICY BOX IB-EW206B-T Liggende/stående skrivebordsramme Stål Sort Kontor Hjemmekontor og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2594 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ICY BOX IB-EW206B-T Liggende/stående skrivebordsramme Stål Sort Kontor Hjemmekontor
2.594 kr
Til butik
ICY BOX IB-EW206B-T Liggende/stående skrivebordsramme Stål Sort Kontor Hjemmekontor billede

Produktinformation

ICY BOX IB-EW206B-T - Liggende/stående skrivebordsramme - sort base

Produktspecifikationer

Artikel nr.: IB-EW206B-T
EAN: 4250078172000
Varenr.: 998980329
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hæve-/sænkebord stel med 2 ben - RAIDSONIC
4.999 kr
Til butik
Hæve-/sænkebord stel med 2 ben - RAIDSONIC billede

Produktinformation

Fordele ved hæve-/sænkebord til gaming og arbejdeSkift problemfrit mellem siddende og stående med dette elektriske hæve-/sænkebordstel med to ben. Stellet giver dig fleksibilitet i hverdagen ved dit gaming-setup eller hjemmekontor og hjælper dig med at finde din foretrukne arbejdshøjde på få sekunder. Den medfølgende kontrolenhed med display gør styringen enkel og intuitiv.Designet til stabile setupsStellet har to solide, teleskopiske ben for stabilitet, så din bordplade står fast - også når højden justeres. Det rene, sorte look passer ind i de fleste setups og gør det let at bygge et personligt gamingbord med den bordplade, du foretrækker. Perfekt til dig, der ønsker et justerbart gamingbord uden at gå på kompromis med plads eller udtryk.Produkttype: Elektrisk hæve-/sænkebordstelBen: 2Farve: SortStyring: Kontrolpanel med displayMærke: RAIDSONIC...

Produktspecifikationer

Mærke: RaidSonic
Kategori: Gaming borde
Vægt: 105.12g
EAN: 4250078172000
Varenr.: 1974692
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hæve-/sænkebord stel med 2 ben - RAIDSONIC
5.019 kr
Til butik
Hæve-/sænkebord stel med 2 ben - RAIDSONIC billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RaidSonic
Kategori: Gaming borde
Vægt: 105.12g
EAN: 4250078172000
Varenr.: 1974692

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ICY BOX IB-EW206B-T Liggende/stående skrivebordsramme Stål Sort Kontor Hjemmekontor koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ICY BOX IB-EW206B-T Liggende/stående skrivebordsramme Stål Sort Kontor Hjemmekontor koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.594 kr2.594 krKøb
2Boligcenter DK4.999 kr4.999 krKøb
3Vivas DK5.019 kr7.018 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ICY BOX IB-EW206B-T Liggende/stående skrivebordsramme Stål Sort Kontor Hjemmekontor

PriceData har fulgt prisen på ICY BOX IB-EW206B-T Liggende/stående skrivebordsramme Stål Sort Kontor Hjemmekontor i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.532 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 2.752 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.572 kr.

Den nuværende pris på 2.594 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for ICY BOX IB-EW206B-T Liggende/stående skrivebordsramme Stål Sort Kontor Hjemmekontor. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for ICY BOX IB-EW206B-T Liggende/stående skrivebordsramme Stål Sort Kontor Hjemmekontor de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.594 kr1 kr (0%)
30. maj 20262.593 kr1 kr (0%)
29. maj 20262.594 kr1 kr (0%)
28. maj 20262.595 kr2 kr (0%)
22. maj 20262.597 kr1 kr (0%)
17. maj 20262.598 kr1 kr (0%)
15. maj 20262.599 kr1 kr (0%)
12. maj 20262.600 kr26 kr (1%)
11. maj 20262.574 kr3 kr (0%)
10. maj 20262.577 kr7 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret