Gå til hovedindhold

IBP CONEX Overgang 1/2-18 mm kompression med nippel

Ibp ConexSanitetEAN: 5050027089002
Pris fra 22,5 krtil 27 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 4,5 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 21,39 kr 14. apr.

Sammenlign priser på IBP CONEX Overgang 1/2-18 mm kompression med nippel og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22.5 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Overg 1/2-18 mm m/np kompres
22,5 kr
Til butik
Overg 1/2-18 mm m/np kompres billede

Produktinformation

Beskrivelse på vej.

Produktspecifikationer

Mærke: Ibp Conex
Kategori: fitting med 2 tilslutning
EAN: 5050027089002
Varenr.: 0204206008
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Overg 1/2-18 Mm M/Np Kompres
25,29 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kompressions nippel, 18mm - 1/2"
26,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IBP CONEX Overgang 1/2-18 mm kompression med nippel
26,91 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VSH kompressions overgang 1/2´´ - 18 mm nippel
27 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IBP CONEX Overgang 1/2-18 mm kompression med nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IBP CONEX Overgang 1/2-18 mm kompression med nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt22,5 kr22,5 krKøb
2Billigelogvvs.dk25,29 kr25,29 krKøb
3WATTOO.DK26,25 kr26,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK26,91 kr65,91 krKøb
5Elvvs.dk27 kr27 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IBP CONEX Overgang 1/2-18 mm kompression med nippel

PriceData har fulgt prisen på IBP CONEX Overgang 1/2-18 mm kompression med nippel i 170 dage. Laveste pris i perioden er 21,3 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 26,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 22,5 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for IBP CONEX Overgang 1/2-18 mm kompression med nippel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for IBP CONEX Overgang 1/2-18 mm kompression med nippel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202622,5 kr2,79 kr (11%)
26. apr. 202625,29 kr
25. apr. 202625 kr
18. apr. 202624,98 kr3,59 kr (17%)
14. apr. 202621,39 kr1,11 kr (5%)
13. apr. 202622,5 kr1,11 kr (5%)
21. mar. 202621,39 kr1,11 kr (5%)
14. mar. 202622,5 kr
13. mar. 202623 kr3,25 kr (12%)
7. mar. 202626,25 kr3,75 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret