Gå til hovedindhold

IBP CONEX Conex-vinkel 1/2x12 mm med kompressionsnippel

Ibp ConexSanitetEAN: 5705157186106
Pris fra 26,17 krtil 31 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 4,83 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 25,86 kr 15. apr.

Sammenlign priser på IBP CONEX Conex-vinkel 1/2x12 mm med kompressionsnippel og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26.17 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vinkel 1/2X12Mm M/Np Kompress
26,17 kr
Til butik
Vinkel 1/2X12Mm M/Np Kompress billede

Produktinformation

Conex vinkel 1/2"x12 mm med nippel kompression Søgetermer: 0204250025 - - 044021132 - 5705157186106

Produktspecifikationer

Mærke: Ibp Conex
Kategori: Plumbing Fittings & Supports
EAN: 5705157186106
Varenr.: 8015087665474
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Vinkel 1/2x12mm m/np kompress
27,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IBP CONEX Conex-vinkel 1/2x12 mm med kompressionsnippel
30 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Conex Vinkel, 1/2" x 12 mm, m/NP Kompression
31 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kompressions vinkel 12 mm x 1/2" nippel
31 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IBP CONEX Conex-vinkel 1/2x12 mm med kompressionsnippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IBP CONEX Conex-vinkel 1/2x12 mm med kompressionsnippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk26,17 kr26,17 krKøb
2MaintainIt27,5 kr27,5 krKøb
3CS MEGASTORE DK30 kr69 krKøb
4WATTOO.DK31 kr31 krKøb
5Elvvs.dk31 kr31 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IBP CONEX Conex-vinkel 1/2x12 mm med kompressionsnippel

PriceData har fulgt prisen på IBP CONEX Conex-vinkel 1/2x12 mm med kompressionsnippel i 170 dage. Laveste pris i perioden er 25,73 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 31 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 26,17 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for IBP CONEX Conex-vinkel 1/2x12 mm med kompressionsnippel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for IBP CONEX Conex-vinkel 1/2x12 mm med kompressionsnippel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202626,17 kr1,33 kr (5%)
19. maj 202627,5 kr1,33 kr (5%)
26. apr. 202626,17 kr
15. apr. 202625,86 kr
14. apr. 202626,25 kr3,75 kr (13%)
13. apr. 202630 kr1 kr (3%)
10. apr. 202631 kr2 kr (7%)
1. apr. 202629 kr2 kr (6%)
31. mar. 202631 kr2 kr (7%)
21. mar. 202629 kr2,75 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret