Gå til hovedindhold

iBOX Kallisto - keyboard - QWERTY - black Input Device - Tastatur - Sort

iBOXTastaturerEAN: 5903968681265
Pris fra 114 krtil 149 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 67 kr 5. mar.

Sammenlign priser på iBOX Kallisto - keyboard - QWERTY - black Input Device - Tastatur - Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 114 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iBOX Kallisto Tastatur Membran Trådløs
114 kr
Til butik
iBOX Kallisto Tastatur Membran Trådløs billede

Produktinformation

iBOX Kallisto - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - QWERTY - sort

Produktspecifikationer

Mærke: iBOX
Artikel nr.: IKC3010B
EAN: 5903968681265
Varenr.: 1002812178
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iBOX Kallisto - keyboard - QWERTY - black Input Device - Tastatur - Sort
127 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur iBox Kallisto BT/2,4 GHz - sort
-7%129 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst tastatur iBox Kallisto BT/2,4 GHz - sort billede

Produktinformation

Fordele ved trådløst tastaturiBox Kallisto er et kompakt og elegant trådløst tastatur til hjemmet og hverdagsbrug. Det forbinder fleksibelt via Bluetooth eller 2,4 GHz RF, så du kan skifte mellem computer, tablet eller telefon efter behov. Det lige, fuld‑størrelse layout gør det behageligt at skrive på, og den sorte finish passer diskret ind på skrivebordet.Praktisk til både arbejde og studieMed en trådløs rækkevidde på op til 10 m får du frihed til at placere tastaturet, hvor det passer dig. Et integreret holderstativ gør det nemt at have en enhed stående foran dig. Tastaturet kører på ét AAA-alkalisk batteri og vejer kun 214 g - nemt at flytte rundt og holde ryddeligt.Forbindelse: RF 2,4 GHz + BluetoothTrådløs rækkevidde: 10 mFormfaktor: Fuld størrelse (100 %)Tastaturlayout: QWERTYAnbefalet brug: HjemFormål: UniversalNumerisk tastatur: NejPegeredskab: NejUSB-hub: NejBagbelysning: NejHåndledsstøtte: NejFarve: SortTilbehørsholder: JaStrømkilde: Batteri (1× AAA, alkalisk), 1,5 VMål (B × D × H): 28,5 × 12,0 × 2,2 cmVægt: 0,214 kgUnderstøttede systemer: Windows 7/8/10/11, Mac OS 10.6.2, Linux, iOS, AndroidMedfølgende mus: Nej...

Produktspecifikationer

Mærke: Ibox
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.5g
EAN: 5903968681265
Varenr.: 1891889
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur iBox Kallisto BT/2,4 GHz - sort
-6%149 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iBOX Kallisto - keyboard - QWERTY - black Input Device - Tastatur - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iBOX Kallisto - keyboard - QWERTY - black Input Device - Tastatur - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK114 kr114 krKøb
2Proshop DK127 kr166 krKøb
3Boligcenter DK129 kr129 krKøb
4Vivas DK149 kr228 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iBOX Kallisto - keyboard - QWERTY - black Input Device - Tastatur - Sort

PriceData har fulgt prisen på iBOX Kallisto - keyboard - QWERTY - black Input Device - Tastatur - Sort i 176 dage. Laveste pris i perioden er 67 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 135 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 114 kr er 25% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for iBOX Kallisto - keyboard - QWERTY - black Input Device - Tastatur - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for iBOX Kallisto - keyboard - QWERTY - black Input Device - Tastatur - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026114 kr1 kr (1%)
21. maj 2026113 kr1 kr (1%)
20. maj 2026114 kr21 kr (16%)
19. maj 2026135 kr17 kr (14%)
8. maj 2026118 kr5 kr (4%)
6. maj 2026113 kr5 kr (4%)
24. apr. 2026118 kr1 kr (1%)
8. apr. 2026119 kr1 kr (1%)
7. apr. 2026118 kr1 kr (1%)
18. mar. 2026119 kr52 kr (78%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret