Gå til hovedindhold

iBOX Desktop Kit Pro - keyboard and mouse set - black - Tastatur & Mus sæt - Sort

iBOXTastaturerEAN: 5901443053880
Pris fra 155 krtil 196 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 143 kr 7. maj

Sammenlign priser på iBOX Desktop Kit Pro - keyboard and mouse set - black - Tastatur & Mus sæt - Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 155 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iBOX Desktop Kit Pro Sæt med mus og tastatur Trådløs
155 kr
Til butik
iBOX Desktop Kit Pro Sæt med mus og tastatur Trådløs billede

Produktinformation

iBOX Desktop Kit Pro - Sæt med mus og tastatur - trådløs - QWERTY - sort

Produktspecifikationer

Mærke: iBOX
Artikel nr.: IKMS606W
EAN: 5901443053880
Varenr.: 993503043
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus - iBox IKMS606W, engelsk, sort
169 kr
Til butik
Trådløst tastatur og mus - iBox IKMS606W, engelsk, sort billede

Produktinformation

Trådløst tastatur og mus til hverdag og hjemmekontorFå mere plads på skrivebordet og arbejd uden kabelrod med dette sæt fra iBox. Det fulde tastatur med numerisk tastatur giver komfortabel skrivning til arbejde, studier og fritid, mens den kompakte mus gør navigationen let i hverdagen. Den stabile 2,4 GHz-forbindelse og den medfølgende nano‑modtager gør det hurtigt at komme i gang - ideelt til både stationære og bærbare computere.Fordele ved trådløst tastaturDet lige tastaturlayout med 104 taster og dedikeret numerisk tastatur passer perfekt til regneark, dataindtastning og effektiv tekstskrivning. Musen har 1200 DPI for præcis styring og tre enkle knapper med scroll, så du nemt kan bladre på websider og dokumenter. Sættet er i klassisk sort og uden bagbelysning - diskret og klar til alle kontormiljøer.Forbindelse: Trådløs 2,4 GHzModtager: Nano‑modtagerTastatursprog: EngelskTaster: 104Layout: Lige (straight)Numerisk tastatur: JaBagbelysning: NejMus: InkluderetMusens opløsning: 1.200 DPIMusens knapper: 3 + scrollFarve: Sort...

Produktspecifikationer

Mærke: Ibox
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.7g
EAN: 5901443053880
Varenr.: 1895982
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus - iBox IKMS606W, engelsk, sort
189 kr
Til butik
Trådløst tastatur og mus - iBox IKMS606W, engelsk, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ibox
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.7g
EAN: 5901443053880
Varenr.: 1895982
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iBOX Desktop Kit Pro - keyboard and mouse set - black - Tastatur & Mus sæt - Sort
196 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iBOX Desktop Kit Pro - keyboard and mouse set - black - Tastatur & Mus sæt - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iBOX Desktop Kit Pro - keyboard and mouse set - black - Tastatur & Mus sæt - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK155 kr155 krKøb
2Boligcenter DK169 kr169 krKøb
3Vivas DK189 kr268 krKøb
4Proshop DK196 kr235 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iBOX Desktop Kit Pro - keyboard and mouse set - black - Tastatur & Mus sæt - Sort

PriceData har fulgt prisen på iBOX Desktop Kit Pro - keyboard and mouse set - black - Tastatur & Mus sæt - Sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 204 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 153 kr.

Den nuværende pris på 155 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for iBOX Desktop Kit Pro - keyboard and mouse set - black - Tastatur & Mus sæt - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for iBOX Desktop Kit Pro - keyboard and mouse set - black - Tastatur & Mus sæt - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026155 kr14 kr (8%)
29. maj 2026169 kr35 kr (17%)
28. maj 2026204 kr1 kr (0%)
27. maj 2026203 kr58 kr (40%)
8. maj 2026145 kr2 kr (1%)
7. maj 2026143 kr1 kr (1%)
5. maj 2026144 kr10 kr (6%)
27. apr. 2026154 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026153 kr1 kr (1%)
8. apr. 2026152 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret