Gå til hovedindhold

IBM TotalStorage - LTO Ultrium 6 - 2.5 TB / 6.25 TB

IBMMedierEAN: 0883436347815
Pris fra 266 krtil 519 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 253 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 254 kr 1. maj

Sammenlign priser på IBM TotalStorage - LTO Ultrium 6 - 2.5 TB / 6.25 TB og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 266 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IBM TotalStorage - LTO Ultrium 6 - 2.5 TB / 6.25 TB
266 kr
Til butik
IBM TotalStorage - LTO Ultrium 6 - 2.5 TB / 6.25 TB billede

Produktspecifikationer

Mærke: IBM
Kategori: Backup medier
Farve: 3
Artikel nr.: 00V-7590
EAN: 0883436347815
Varenr.: 2019503
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IBM TotalStorage - LTO Ultrium 6 x 1 - 2.5 TB
266 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
IBM TotalStorage 1x LTO Ultrium 2.5TB
267 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ibm Totalstorage
393 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
IBM Media Tape LTO6 2.5/6.25 TB
519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IBM TotalStorage - LTO Ultrium 6 - 2.5 TB / 6.25 TB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IBM TotalStorage - LTO Ultrium 6 - 2.5 TB / 6.25 TB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK266 kr305 krKøb
2Proshop DK266 kr305 krKøb
3CompuMail DK267 kr267 krKøb
4Dustin DK393 kr479,25 krKøb
5Ultrashop519 kr519 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IBM TotalStorage - LTO Ultrium 6 - 2.5 TB / 6.25 TB

PriceData har fulgt prisen på IBM TotalStorage - LTO Ultrium 6 - 2.5 TB / 6.25 TB i 180 dage. Laveste pris i perioden er 212 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 283 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 242 kr.

Den nuværende pris på 266 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for IBM TotalStorage - LTO Ultrium 6 - 2.5 TB / 6.25 TB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for IBM TotalStorage - LTO Ultrium 6 - 2.5 TB / 6.25 TB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026266 kr2 kr (1%)
19. maj 2026264 kr3 kr (1%)
12. maj 2026261 kr7 kr (3%)
1. maj 2026254 kr7 kr (3%)
19. apr. 2026261 kr11 kr (4%)
17. apr. 2026272 kr4 kr (1%)
16. apr. 2026268 kr3 kr (1%)
15. apr. 2026271 kr1 kr (0%)
21. mar. 2026272 kr8 kr (3%)
11. mar. 2026280 kr12 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret