Gå til hovedindhold

i-Tec USB 3.0 Charging HUB 10 port + Power Adapter 48 W - Hub - 10 x SuperSpeed USB 3.0 - desktop

i-TecHubs og switchesEAN: 8595611702945
Pris fra 294 krtil 681 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 387 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 276 kr 28. maj

Sammenlign priser på i-Tec USB 3.0 Charging HUB 10 port + Power Adapter 48 W - Hub - 10 x SuperSpeed USB 3.0 - desktop og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 294 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
I-Tec USB 3.0 Charging HUB - 10-Port - Type-A - 48W USB hub - 10 ports - Grå
294 kr
Til butik
I-Tec USB 3.0 Charging HUB - 10-Port - Type-A - 48W USB hub - 10 ports - Grå billede

Produktinformation

Opladningshub med flere højhastigheds USB-porte til brugere, der skal tilslutte og oplade flere enheder samtidig med Plug & Play-komfort, automatisk opladningsregistrering og ekstern strømforsyning for stabil opladning og pålidelige dataoverførsler. Porte: 10 × SuperSpeed USB 3.0 Strømforsyning: 48 W ekstern strømforsyning Opladning pr. port: Op til 10 W pr. port Kompatibilitet: USB 1.1/2.0/3.0 kompatibel Medfølgende kabel: 1 m SuperSpeed USB-kabel Funktioner: Individuelle portafbrydere og overstrømsbeskyttelse Giver en praktisk løsning til at holde flere telefoner, tablets og periferienheder opladet og forbundet uden drivere, mens portafbrydere og beskyttelse mindsker standbyforbrug og beskytter systemet under opladning.

Produktspecifikationer

Mærke: I-Tec
Kategori: USB hub
Artikel nr.: U3CHARGEHUB10
EAN: 8595611702945
Varenr.: 2851679
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
i-Tec USB 3.0 Charging HUB 10 port + Power Adapter 48 W Grå
297 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
i-Tec USB 3.0 Charging HUB 10 port + Power Adapter 48 W - Hub - 10 x SuperSpeed USB 3.0 - desktop
299 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
i-tec USB 3.0 opladningshub - 10 porte med 48 W strømforsyning, grå
-16%369 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
i-tec USB 3.0 opladningshub - 10 porte med 48 W strømforsyning, grå
-15%389 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
i-Tec USB 3.0 Charging HUB 10 port + Power Adapter 48 W Grå
419 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
I-tec Usb 3.0 Charging Hub 10port 48w 1m Grå
-0%681 kr
Før 681,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad i-Tec USB 3.0 Charging HUB 10 port + Power Adapter 48 W - Hub - 10 x SuperSpeed USB 3.0 - desktop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad i-Tec USB 3.0 Charging HUB 10 port + Power Adapter 48 W - Hub - 10 x SuperSpeed USB 3.0 - desktop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK294 kr333 krKøb
2CompuMail DK297 kr297 krKøb
3CS MEGASTORE DK299 kr338 krKøb
4Boligcenter DK369 kr369 krKøb
5Vivas DK389 kr458 krKøb
6Ultrashop419 kr419 krKøb
7Dustin DK681 kr767,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for i-Tec USB 3.0 Charging HUB 10 port + Power Adapter 48 W - Hub - 10 x SuperSpeed USB 3.0 - desktop

PriceData har fulgt prisen på i-Tec USB 3.0 Charging HUB 10 port + Power Adapter 48 W - Hub - 10 x SuperSpeed USB 3.0 - desktop i 181 dage. Laveste pris i perioden er 276 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 337 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 302 kr.

Den nuværende pris på 294 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for i-Tec USB 3.0 Charging HUB 10 port + Power Adapter 48 W - Hub - 10 x SuperSpeed USB 3.0 - desktop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for i-Tec USB 3.0 Charging HUB 10 port + Power Adapter 48 W - Hub - 10 x SuperSpeed USB 3.0 - desktop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026294 kr18 kr (7%)
28. maj 2026276 kr3 kr (1%)
27. maj 2026279 kr12 kr (4%)
26. maj 2026291 kr7 kr (2%)
25. maj 2026298 kr2 kr (1%)
23. maj 2026296 kr4 kr (1%)
22. maj 2026300 kr3 kr (1%)
21. maj 2026303 kr6 kr (2%)
20. maj 2026309 kr15 kr (5%)
19. maj 2026324 kr9 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret