Gå til hovedindhold

I-Tec - docking station - USB-C / USB4 / Thunderbolt 3 / Thunderbolt 4 / Thunderbolt 5 - 2 x HDMI Thunderbolt 4 - 1GbE 2.5GbE

Pris fra 1.551 krtil 1.819 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 268 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.469 kr 11. mar.

Sammenlign priser på I-Tec - docking station - USB-C / USB4 / Thunderbolt 3 / Thunderbolt 4 / Thunderbolt 5 - 2 x HDMI Thunderbolt 4 - 1GbE 2.5GbE og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1551 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
i-Tec USB-C / USB4 / Thunderbolt 3 / Thunderbolt 4 / Thunderbolt 5 Dockingstation
1.551 kr
Til butik
i-Tec USB-C / USB4 / Thunderbolt 3 / Thunderbolt 4 / Thunderbolt 5 Dockingstation billede

Produktinformation

i-Tec - Dockingstation - USB-C / USB4 / Thunderbolt 3 / Thunderbolt 4 / Thunderbolt 5 - 2 x HDMI, Thunderbolt 4 - 1GbE, 2.5GbE - 160 watt - Europa

Produktspecifikationer

Mærke: i-Tec
Artikel nr.: TB4TRIPLEDOCKPD
EAN: 8595611707421
Varenr.: 1003428853
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
I-Tec - docking station - USB-C / USB4 / Thunderbolt 3 / Thunderbolt 4 / Thunderbolt 5 - 2 x HDMI Thunderbolt 4 - 1GbE 2.5GbE
1.608 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
i-tec TB4TRIPLEDOCKPD dockingstation - USB-C/USB4/Thunderbolt 3/4/5 med 2× HDMI, 2,5GbE og 160 W strøm
1.799 kr
Til butik
i-tec TB4TRIPLEDOCKPD dockingstation - USB-C/USB4/Thunderbolt 3/4/5 med 2× HDMI, 2,5GbE og 160 W strøm billede

Produktinformation

i-Tec - Dockingstation - USB-C / USB4 / Thunderbolt 3 / Thunderbolt 4 / Thunderbolt 5 - 2 x HDMI, Thunderbolt 4 - 1GbE, 2.5GbE - 160 watt - EuropaI-Tec TB4TRIPLEDOCKPD dockingstation tilbyder omfattende tilslutningsmuligheder og ydeevne for en problemfri oplevelse. Med understøttelse af op til 3 skærme og høj opløsning muliggør den opsætning af flere skærme, hvilket øger produktiviteten og multitasking. Forenkl forbindelser med grænseflader som HDMI, USB 3.2 og Ethernet, hvilket gør den til et tilbehør til ethvert arbejdsområde. Dockingstationen har en robust 160-watt strømforsyning, der sikrer, at enhederne forbliver opladet, mens data overføres med hastigheder på op til 40 Gbps. Nyd bekvemmelighed og funktionalitet med denne alsidige dockingløsning, der holder alt tilgængeligt og organiseret.GenereltBredde: 21.7 cmDybde: 8.13 cmHøjde: 2.881 cmLokalisering: EuropaProdukttype: DockingstationVægt: 460 gVideoMaks. opløsningdetaljer: 8K - 60 Hz (Single Display (Thunderbolt)) | 8K - 60 Hz (Single Display (HDMI)) | 4K - 60 Hz (Dual Display (HDMI + Thunderbolt)) | 4K - 60 Hz (Dual Display (2 x HDMI))NetværkDataforbindelsesprotokol: EthernetFast EthernetGigabit Ethernet2.5 Gigabit EthernetEkspansion / KonnektivitetEkspansionsåbninger: 1 (total) / 1 (fri) x TransFlash Card | 1 (total) / 1 (fri) x SD-hukommelseskortInterface: 1 x Thunderbolt 4 - 24 pin USB-C | 2 x audio / video - HDMI - 19 pin HDMI Type A | 1 x USB-C 3,2 Gen 2 med Power Delivery (30 W) -...

Produktspecifikationer

Mærke: i-Tec
Kategori: Computer hardware
Vægt: 1.28g
EAN: 8595611707421
Varenr.: 2168115
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
i-tec TB4TRIPLEDOCKPD dockingstation - USB-C/USB4/Thunderbolt 3/4/5 med 2× HDMI, 2,5GbE og 160 W strøm
1.819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad I-Tec - docking station - USB-C / USB4 / Thunderbolt 3 / Thunderbolt 4 / Thunderbolt 5 - 2 x HDMI Thunderbolt 4 - 1GbE 2.5GbE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad I-Tec - docking station - USB-C / USB4 / Thunderbolt 3 / Thunderbolt 4 / Thunderbolt 5 - 2 x HDMI Thunderbolt 4 - 1GbE 2.5GbE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.551 kr1.551 krKøb
2Proshop DK1.608 kr1.608 krKøb
3Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
4Vivas DK1.819 kr1.888 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for I-Tec - docking station - USB-C / USB4 / Thunderbolt 3 / Thunderbolt 4 / Thunderbolt 5 - 2 x HDMI Thunderbolt 4 - 1GbE 2.5GbE

PriceData har fulgt prisen på I-Tec - docking station - USB-C / USB4 / Thunderbolt 3 / Thunderbolt 4 / Thunderbolt 5 - 2 x HDMI Thunderbolt 4 - 1GbE 2.5GbE i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.469 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 1.629 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.510 kr.

Den nuværende pris på 1.551 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for I-Tec - docking station - USB-C / USB4 / Thunderbolt 3 / Thunderbolt 4 / Thunderbolt 5 - 2 x HDMI Thunderbolt 4 - 1GbE 2.5GbE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for I-Tec - docking station - USB-C / USB4 / Thunderbolt 3 / Thunderbolt 4 / Thunderbolt 5 - 2 x HDMI Thunderbolt 4 - 1GbE 2.5GbE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.551 kr9 kr (1%)
27. maj 20261.560 kr21 kr (1%)
25. maj 20261.539 kr9 kr (1%)
23. maj 20261.548 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.557 kr18 kr (1%)
21. maj 20261.575 kr9 kr (1%)
20. maj 20261.566 kr9 kr (1%)
19. maj 20261.575 kr9 kr (1%)
18. maj 20261.584 kr10 kr (1%)
17. maj 20261.594 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret