Gå til hovedindhold

HYTE LS10 LED Strip 3 Pack Kabinet RGB - GEEKD.dk

Pris fra 268 krtil 499 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 231 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 265 kr 28. maj

Sammenlign priser på HYTE LS10 LED Strip 3 Pack Kabinet RGB - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 268 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HYTE LS10 LED Strip 3 Pack
268 kr
Til butik
HYTE LS10 LED Strip 3 Pack billede

Produktinformation

HYTE LS10 Universel LED-strimmel

Produktspecifikationer

Mærke: HYTE
Kategori: Kabinet Tilbehoer
Artikel nr.: ACC-HYTE-LS10-B-3
EAN: 1220000350687
Varenr.: 3235979
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HYTE LS10 Universel LED-strimmel
330 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
HYTE LS10 LED Strip 3 Pack Kabinet RGB - GEEKD.dk
443 kr
Til butik
HYTE LS10 LED Strip 3 Pack Kabinet RGB - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Tilføj en dynamisk og farverig flair til dit gaming- eller arbejdsområde med HYTE LS10 LED Strip 3-Pack. Disse højkvalitets LED-strips er designet til at give dit setup et imponerende og professionelt udseende. Uanset om du vil skabe en stemningsfuld bely...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HYTE
Kategori: Kabinet Belysning
EAN: 1220000350687
Varenr.: 48698057294160
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LED lysstrips Hyte LS10 - universal, 3 stk.
479 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HYTE LS10 LED Strip 3 Pack Kabinet RGB - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HYTE LS10 LED Strip 3 Pack Kabinet RGB - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK268 kr307 krKøb
2CompuMail DK330 kr330 krKøb
3Geekd443 kr443 krKøb
4Boligcenter DK479 kr479 krKøb
5Vivas DK499 kr578 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HYTE LS10 LED Strip 3 Pack Kabinet RGB - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på HYTE LS10 LED Strip 3 Pack Kabinet RGB - GEEKD.dk i 175 dage. Laveste pris i perioden er 265 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 347 kr.

Den nuværende pris på 268 kr er 23% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for HYTE LS10 LED Strip 3 Pack Kabinet RGB - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for HYTE LS10 LED Strip 3 Pack Kabinet RGB - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026268 kr3 kr (1%)
28. maj 2026265 kr65 kr (20%)
13. maj 2026330 kr69 kr (17%)
2. maj 2026399 kr40 kr (11%)
30. apr. 2026359 kr40 kr (10%)
29. apr. 2026399 kr85 kr (27%)
25. mar. 2026314 kr85 kr (21%)
6. mar. 2026399 kr85 kr (27%)
11. jan. 2026314 kr19 kr (6%)
3. jan. 2026333 kr66 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret