Gå til hovedindhold

HYTE FA12 FAN - (Strawberry Milk / Pink) 4-pack - Kabinet køler - 120mm - Pink - 28 dBA

HyteComputer – systemkølingsdeleEAN: 1220000352674
Pris fra 296 krtil 449 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 153 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HYTE FA12 FAN - (Strawberry Milk / Pink) 4-pack - Kabinet køler - 120mm - Pink - 28 dBA og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 296 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
HYTE FA12 Vifte 4pk (pink)
296 kr
Til butik
HYTE FA12 Vifte 4pk (pink) billede

Produktinformation

HYTE FA12 Vifte 4pk (pink) - 120mm, 1500 RPM +/- 10%, 28,0 dBA Maks - Blæsere/kølere/vandkøling Blæsere

Produktspecifikationer

Mærke: HYTE
Kategori: vandkøling
Artikel nr.: FAN-HYTE-FA12-SM-4
EAN: 1220000352674
Varenr.: 1331438
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HYTE FA12 FAN - (Strawberry Milk / Pink) 4-pack - Kabinet køler - 120mm - Pink - 28 dBA
317 kr
Til butik
HYTE FA12 FAN - (Strawberry Milk / Pink) 4-pack - Kabinet køler - 120mm - Pink - 28 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 28 dBa, lufttryk max 72 CFM, max statisk luftryk 1.6 mmH2O, omdrejningshastighed: max 1500 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Fluid Dynamic Bearing (FDB), bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kontrolleret af: ASUS AURA / Asrock Polychrome Sync / Gigabyte Fusion / MSI Mystic Light, multi pakke med 4 blæsere, farve: pink.

Produktspecifikationer

Mærke: HYTE
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: FAN-HYTE-FA12-SM-4
EAN: 1220000352674
Varenr.: 3419379
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HYTE FA12 Fan 4-pack Pink 120 mm
357 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hyte FA12 blæser 4‑pak - 120 mm - jordbærmælk (pink)
429 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hyte FA12 blæser 4‑pak - 120 mm - jordbærmælk (pink)
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HYTE FA12 FAN - (Strawberry Milk / Pink) 4-pack - Kabinet køler - 120mm - Pink - 28 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HYTE FA12 FAN - (Strawberry Milk / Pink) 4-pack - Kabinet køler - 120mm - Pink - 28 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK296 kr296 krKøb
2Proshop DK317 kr356 krKøb
3CompuMail DK357 kr357 krKøb
4Boligcenter DK429 kr429 krKøb
5Vivas DK449 kr518 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HYTE FA12 FAN - (Strawberry Milk / Pink) 4-pack - Kabinet køler - 120mm - Pink - 28 dBA

PriceData har fulgt prisen på HYTE FA12 FAN - (Strawberry Milk / Pink) 4-pack - Kabinet køler - 120mm - Pink - 28 dBA i 160 dage. Laveste pris i perioden er 296 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 344 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 331 kr.

Den nuværende pris på 296 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for HYTE FA12 FAN - (Strawberry Milk / Pink) 4-pack - Kabinet køler - 120mm - Pink - 28 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for HYTE FA12 FAN - (Strawberry Milk / Pink) 4-pack - Kabinet køler - 120mm - Pink - 28 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026296 kr21 kr (7%)
10. maj 2026317 kr21 kr (7%)
4. maj 2026296 kr41 kr (12%)
27. feb. 2026337 kr7 kr (2%)
7. feb. 2026344 kr1 kr (0%)
23. jan. 2026343 kr8 kr (2%)
22. jan. 2026335 kr1 kr (0%)
21. jan. 2026336 kr1 kr (0%)
20. jan. 2026337 kr2 kr (1%)
19. jan. 2026339 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret