Gå til hovedindhold

HYTE FA12 FAN - (Matcha Milk / Green) 4-pack - Kabinet køler - 120mm - Grøn - 28 dBA

HyteComputer – systemkølingsdeleEAN: 1220000352698
Pris fra 320 krtil 519 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 199 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 296 kr 4. maj

Sammenlign priser på HYTE FA12 FAN - (Matcha Milk / Green) 4-pack - Kabinet køler - 120mm - Grøn - 28 dBA og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 320 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HYTE FA12 FAN - (Matcha Milk / Green) 4-pack - Kabinet køler - 120mm - Grøn - 28 dBA
320 kr
Til butik
HYTE FA12 FAN - (Matcha Milk / Green) 4-pack - Kabinet køler - 120mm - Grøn - 28 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 28 dBa, lufttryk max 72 CFM, max statisk luftryk 1.6 mmH2O, omdrejningshastighed: max 1500 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Fluid Dynamic Bearing (FDB), bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kontrolleret af: ASUS AURA / Asrock Polychrome Sync / Gigabyte Fusion / MSI Mystic Light, multi pakke med 4 blæsere, farve: grøn.

Produktspecifikationer

Mærke: HYTE
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: FAN-HYTE-FA12-MM-4
EAN: 1220000352698
Varenr.: 3419384
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HYTE FA12 Fan 4-pack Grøn 120 mm
340 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hyte Flow FA12 120 mm blæser - 4-pack, grøn
499 kr
Til butik
Hyte Flow FA12 120 mm blæser - 4-pack, grøn billede

Produktinformation

Effektiv computerkøling med stilHyte Flow FA12 er et sæt på fire 120 mm blæsere i en frisk grøn farve, der giver pålidelig luftgennemstrømning til din pc. Med 1500 RPM og en luftmængde på 72 m³/t hjælper de med at holde komponenterne kølige, mens det maksimale støjniveau er på kun 28 dB. Det gør sættet velegnet til dig, der ønsker solid køling uden forstyrrende lyd.Bygget til lang levetid og jævn driftHver blæser benytter Fluid Dynamic Bearing (FDB) for glat rotation og stabil ydeevne. De kompakte mål på 120 × 25 × 120 mm passer i de fleste kabinetslots, og strømforbruget er lavt med 1,8 W ved 12 V og 0,15 A. Sættet er ideelt til processor-placerede blæsere eller som generel kabinetkøling, når du ønsker en ensartet farve og et rent setup.Type: Blæser til computerkølingPlacering: ProcessorStørrelse: 120 × 25 × 120 mmDiameter: 12 cmMaks. omdrejninger: 1.500 RPMLuftmængde: 72 m³/tMaks. støjniveau: 28 dBStatisk tryk: 1,6 mmH2OLejetype: Fluid Dynamic Bearing (FDB)Strømforbrug: 1,8 W (12 V, 0,15 A)Farve: GrønMateriale: ABSAntal i pakken: 4 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Hyte
Kategori: Ventilatorer
Vægt: 0.89g
EAN: 1220000352698
Varenr.: 2123862
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hyte Flow FA12 120 mm blæser - 4-pack, grøn
519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HYTE FA12 FAN - (Matcha Milk / Green) 4-pack - Kabinet køler - 120mm - Grøn - 28 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HYTE FA12 FAN - (Matcha Milk / Green) 4-pack - Kabinet køler - 120mm - Grøn - 28 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK320 kr359 krKøb
2CompuMail DK340 kr340 krKøb
3Boligcenter DK499 kr499 krKøb
4Vivas DK519 kr598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HYTE FA12 FAN - (Matcha Milk / Green) 4-pack - Kabinet køler - 120mm - Grøn - 28 dBA

PriceData har fulgt prisen på HYTE FA12 FAN - (Matcha Milk / Green) 4-pack - Kabinet køler - 120mm - Grøn - 28 dBA i 160 dage. Laveste pris i perioden er 296 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 347 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 334 kr.

Den nuværende pris på 320 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for HYTE FA12 FAN - (Matcha Milk / Green) 4-pack - Kabinet køler - 120mm - Grøn - 28 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for HYTE FA12 FAN - (Matcha Milk / Green) 4-pack - Kabinet køler - 120mm - Grøn - 28 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026320 kr1 kr (0%)
10. maj 2026321 kr25 kr (8%)
4. maj 2026296 kr46 kr (13%)
17. apr. 2026342 kr2 kr (1%)
27. feb. 2026340 kr7 kr (2%)
7. feb. 2026347 kr1 kr (0%)
5. feb. 2026346 kr1 kr (0%)
17. jan. 2026347 kr3 kr (1%)
26. dec. 2025344 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret