Gå til hovedindhold

SOLAR LIGHT Hybrid Linje modul 1200mm LED 60W 3000K Ra90 4300Lm 100° Dali Sort

SOLAR LIGHTBelysningEAN: 5705157102625
Pris fra 4.427,8 krtil 4.869 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 441,2 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.012,44 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Hybrid Linje modul 1200mm LED 60W 3000K Ra90 4300Lm 100° Dali Sort og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4427.8 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HYBRID LINJE 1200MM 60W 3K 4300LM SORT
4.427,8 kr
Til butik
HYBRID LINJE 1200MM 60W 3K 4300LM SORT billede

Produktinformation

Hybrid Linje modul 1200mm LED 60W 3000K Ra90 4300Lm 100° Dali Sort PREMIUM

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR LIGHT
EAN: 5705157102625
Varenr.: 15842323235151
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hybrid Linje modul 1200mm LED 60W 3000K Ra90 4300Lm 100° Dali Sort
4.869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hybrid Linje modul 1200mm LED 60W 3000K Ra90 4300Lm 100° Dali Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hybrid Linje modul 1200mm LED 60W 3000K Ra90 4300Lm 100° Dali Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN4.427,8 kr4.427,8 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.869 kr4.869 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hybrid Linje modul 1200mm LED 60W 3000K Ra90 4300Lm 100° Dali Sort

PriceData har fulgt prisen på Hybrid Linje modul 1200mm LED 60W 3000K Ra90 4300Lm 100° Dali Sort i 168 dage. Laveste pris i perioden er 2.740 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 4.671,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.564 kr.

Den nuværende pris på 4.427,8 kr er 24% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Hybrid Linje modul 1200mm LED 60W 3000K Ra90 4300Lm 100° Dali Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Hybrid Linje modul 1200mm LED 60W 3000K Ra90 4300Lm 100° Dali Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20264.427,8 kr164,8 kr (4%)
17. maj 20264.263 kr95 kr (2%)
15. maj 20264.358 kr5 kr (0%)
14. maj 20264.353 kr38 kr (1%)
13. maj 20264.315 kr59,1 kr (1%)
9. maj 20264.374,1 kr1.361,66 kr (45%)
21. mar. 20263.012,44 kr1.658,81 kr (36%)
20. mar. 20264.671,25 kr1.658,81 kr (55%)
17. mar. 20263.012,44 kr203,81 kr (6%)
16. mar. 20263.216,25 kr203,81 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret