Gå til hovedindhold

Hummel Actus Tr Breather Sneaker Sort Med Velcro Og Let Mesh - Str. 25

hummelSkoEAN: 5715819364711
Pris fra 209,97 krtil 299,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 89,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hummel Actus Tr Breather Sneaker Sort Med Velcro Og Let Mesh - Str. 25 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 209.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Hummel Actus Tr Breather Sneaker Sort Med Velcro Og Let Mesh - Str. 25
-30%209,97 kr
Før 299,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hummel Actus Tr Breather Sneaker Sort Med Velcro Og Let Mesh - Str. 25 billede

Produktinformation

Meget let sneaker i sort nuance fra Hummel. Modellen Actus TR Breather Infant er udviklet til de mindste børn og har en let konstruktion med åndbart mesh, som giver god komfort omkring foden under leg og bevægelse. Hummel Actus TR Breather sneaker i sort med velcro Skoen har elastiske snørebånd, som ikke skal bindes, kombineret med velcrorem, som gør den nem at tage af og på. Den fleksible sål giver bevægelsesfrihed, mens den lette opbygning gør modellen velegnet til både vuggestue, børnehave og hverdagsbrug. Materialer Overdel: mesh og syntetisk materiale For: tekstil Ydersål: let EVA Lukning: elastiksnørebånd og velcrorem Producentfarve: ANTHRACITE Produktionsland: Kina Bemærk at producentfarven hedder anthracite men at vi vurderer den er sort i farven. Størrelsesguide og indvendige mål Hos MilkyWalk måler vi selv alle sko og modeller hver sæson med et indvendigt måleapparat. Vores mål viser den faktiske plads inde i skoen – ikke længden på indersålen. Indersålen kan både være lidt kortere eller lidt længere end den indvendige plads. Da vi selv måler alle sko, kan vores mål variere fra producentens information. Se vores mål længere oppe på siden i vores "fold-ud" skema.

Produktspecifikationer

Mærke: Hummel
Kategori: Hummel
Størrelse: Str. 25
Artikel nr.: 234800-2267
EAN: 5715819364711
Varenr.: 5715819364711
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Actus Tr Breather Infant - 2267 - 25
249 kr
Til butik
Actus Tr Breather Infant - 2267 - 25 billede

Produktinformation

Oplev den perfekte kombination af stil og funktion med Hummel Actus. Denne moderne sneaker er designet med fokus på letvægt, åndbarhed og komfort, hvilket gør den ideel til både hverdagsbrug og aktiv livsstil.

Produktspecifikationer

Mærke: hummel
Kategori: 187
Størrelse: 25
EAN: 5715819364711
Varenr.: fc9ef8e9-21b4-4aea-b326-6a64600dd541
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Hummel Sko - Actus Tr Breather Infant - Anthracit
299,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Actus Tr Breather Infant - Anthracite - 25
299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hummel Actus Tr Breather Sneaker Sort Med Velcro Og Let Mesh - Str. 25 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hummel Actus Tr Breather Sneaker Sort Med Velcro Og Let Mesh - Str. 25 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK209,97 kr258,97 krKøb
2Pixizoo DK249 kr249 krKøb
3Kids-world.dk299,95 kr299,95 krKøb
4BabySam DK299,95 kr299,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hummel Actus Tr Breather Sneaker Sort Med Velcro Og Let Mesh - Str. 25

PriceData har fulgt prisen på Hummel Actus Tr Breather Sneaker Sort Med Velcro Og Let Mesh - Str. 25 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 209,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 299,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 250 kr.

Den nuværende pris på 209,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Hummel Actus Tr Breather Sneaker Sort Med Velcro Og Let Mesh - Str. 25. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Hummel Actus Tr Breather Sneaker Sort Med Velcro Og Let Mesh - Str. 25 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026209,97 kr29,99 kr (12%)
17. maj 2026239,96 kr9,04 kr (4%)
29. apr. 2026249 kr9,04 kr (4%)
28. apr. 2026239,96 kr30,04 kr (11%)
27. apr. 2026270 kr30,04 kr (13%)
7. apr. 2026239,96 kr15 kr (6%)
1. apr. 2026254,96 kr15,04 kr (6%)
31. mar. 2026270 kr30 kr (13%)
24. mar. 2026240 kr
18. mar. 2026239,96 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret