Gå til hovedindhold

Hummel Actus Tr Breather Jr Sneaker Sort Med Velcro Og Let Mesh - Str. 29

hummelSkoEAN: 5715819363219
Pris fra 244,97 krtil 349,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 104,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hummel Actus Tr Breather Jr Sneaker Sort Med Velcro Og Let Mesh - Str. 29 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 244.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Hummel Actus Tr Breather Jr Sneaker Sort Med Velcro Og Let Mesh - Str. 29
-30%244,97 kr
Før 349,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hummel Actus Tr Breather Jr Sneaker Sort Med Velcro Og Let Mesh - Str. 29 billede

Produktinformation

Sneaker i sort nuance (anthracite) fra Hummel. Modellen Actus TR Breather JR er designet til børn og har en let konstruktion med åndbart mesh, som giver god komfort omkring foden under leg og aktivitet. Hummel Actus TR Breather JR sneaker i sort med velcro Skoen er udstyret med elastiske snørebånd kombineret med velcrorem, som gør den nem at tage af og på. Den fleksible og lette sål giver god bevægelsesfrihed, hvilket gør modellen velegnet til både skole, fritid og hverdagsbrug. Materialer Overdel: mesh og syntetisk materiale For: tekstil Ydersål: let EVA Lukning: elastiksnørebånd og velcrorem Producentfarve: ANTHRACITE Produktionsland: Kina Størrelsesguide og indvendige mål Hos MilkyWalk måler vi selv alle sko og modeller hver sæson med et indvendigt måleapparat. Vores mål viser den faktiske plads inde i skoen – ikke længden på indersålen. Indersålen kan både være lidt kortere eller lidt længere end den indvendige plads. Da vi selv måler alle sko, kan vores mål variere fra producentens information. Se vores mål længere oppe på siden i vores "fold-ud" skema.

Produktspecifikationer

Mærke: Hummel
Kategori: Hummel
Størrelse: Str. 29
Artikel nr.: 234802-2267
EAN: 5715819363219
Varenr.: 5715819363219
Gå til Spartoo DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Sneakers hummel ACTUS TR BREATHER JR
-10%314 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sneakers hummel  ACTUS TR BREATHER JR billede

Produktinformation

ACTUS TR BREATHER JR fra hummel er en let og komfortabel lav sneaker til børn i en klassisk sort farve. Overdelen er lavet af syntetisk materiale, som giver god støtte og holdbarhed til hverdagens aktiviteter. Den indvendige foring i syntetisk materiale sikrer en behagelig følelse for foden hele dagen. Dette design er velegnet til både sport og aktiv fritid takket være sin lette konstruktion.

Produktspecifikationer

Mærke: hummel
Materiale: Syntetisk
Størrelse: 29
EAN: 5715819363219
Varenr.: 30766861B35
Gå til Footstore
TrustScore 5 ud af 54,7
Hummel ACTUS TR BREATHER JR 234802-2267
-10%315 kr
Før 350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hummel ACTUS TR BREATHER JR 234802-2267 billede

Produktinformation

Art. No. 234802-2267Hummel ACTUS TR BREATHER JR er et par super smarte og funktionelle sneakers til børn, der kombinerer et sporty design med høj komfort. Skoen er fremstillet i et let og åndbart mesh-materiale, som sikrer god ventilation og holder fødder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HUMMEL
Kategori: Børne Sneakers
Farve: ANTHRACITE
Størrelse: 29
EAN: 5715819363219
Varenr.: 19530-190952
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Hummel Sko - Actus TR Breather JR - Anthracite
349,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hummel Actus Tr Breather Jr Sneaker Sort Med Velcro Og Let Mesh - Str. 29 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hummel Actus Tr Breather Jr Sneaker Sort Med Velcro Og Let Mesh - Str. 29 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK244,97 kr293,97 krKøb
2Spartoo DK314 kr314 krKøb
3Footstore315 kr315 krKøb
4Kids-world.dk349,95 kr349,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hummel Actus Tr Breather Jr Sneaker Sort Med Velcro Og Let Mesh - Str. 29

PriceData har fulgt prisen på Hummel Actus Tr Breather Jr Sneaker Sort Med Velcro Og Let Mesh - Str. 29 i 176 dage. Laveste pris i perioden er 244,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 349,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 302 kr.

Den nuværende pris på 244,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Hummel Actus Tr Breather Jr Sneaker Sort Med Velcro Og Let Mesh - Str. 29. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Hummel Actus Tr Breather Jr Sneaker Sort Med Velcro Og Let Mesh - Str. 29 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026244,97 kr34,99 kr (12%)
17. maj 2026279,96 kr17,54 kr (6%)
15. maj 2026297,5 kr17,5 kr (6%)
13. maj 2026315 kr34 kr (10%)
12. maj 2026349 kr34 kr (11%)
6. maj 2026315 kr17,54 kr (6%)
3. maj 2026297,46 kr17,54 kr (6%)
27. apr. 2026315 kr35,04 kr (13%)
17. apr. 2026279,96 kr35,04 kr (11%)
16. apr. 2026315 kr17,54 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret