Gå til hovedindhold

Hultafors vaterpas 300MM HVPM30 aluminiumsmagnet

HultaforsRedskaberEAN: 7317844007519
Pris fra 520 krtil 805 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 285 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 510 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Hultafors vaterpas 300MM HVPM30 aluminiumsmagnet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 520 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hultafors vaterpas 300mm hvpm30 alu magnet
520 kr
Til butik
Hultafors vaterpas 300mm hvpm30 alu magnet billede

Produktinformation

Hultafors Vaterpas 300MM HVPM30 alu magnet

Produktspecifikationer

Mærke: Hultafors
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 400753
EAN: 7317844007519
Varenr.: 2958034
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vaterpas alu m/magnet HVP 300 mm
-31%560,96 kr
Før 818,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vaterpas alu m/magnet HVP 300 mm billede

Produktinformation

Dette avancerede vaterpas er konstrueret med en solid aluminiumsprofil, der sikrer både holdbarhed og letvægtskomfort. Det integrerede design omfatter indbyggede magneter langs basis, der giver en stabil fastholdelse på alle metaloverflader, hvilket er id...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hultafors
Kategori: Vaterpas
EAN: 7317844007519
Varenr.: 311004
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hultafors vaterpas 300MM HVPM30 aluminiumsmagnet
577 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Hultafors HVPM vaterpas 30 cm med magnet
805 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hultafors vaterpas 300MM HVPM30 aluminiumsmagnet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hultafors vaterpas 300MM HVPM30 aluminiumsmagnet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK520 kr559 krKøb
2Globaltools.dk560,96 kr560,96 krKøb
3CS MEGASTORE DK577 kr616 krKøb
4Specialbutikken805 kr805 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hultafors vaterpas 300MM HVPM30 aluminiumsmagnet

PriceData har fulgt prisen på Hultafors vaterpas 300MM HVPM30 aluminiumsmagnet i 153 dage. Laveste pris i perioden er 500 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 520 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 510 kr.

Den nuværende pris på 520 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Hultafors vaterpas 300MM HVPM30 aluminiumsmagnet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Hultafors vaterpas 300MM HVPM30 aluminiumsmagnet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026520 kr10 kr (2%)
9. apr. 2026510 kr1 kr (0%)
7. jan. 2026509 kr9 kr (2%)
31. dec. 2025500 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret