Gå til hovedindhold

Hultafors håndværkerkniv HVK og elkniv ELK, i dobbeltskede

HultaforsRedskaberEAN: 7317843810318
Pris fra 178 krtil 223 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hultafors håndværkerkniv HVK og elkniv ELK, i dobbeltskede og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 178 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hultafors håndværkerkniv HVK og elkniv ELK, i dobbeltskede
178 kr
Til butik
Hultafors håndværkerkniv HVK og elkniv ELK, i dobbeltskede billede

Produktspecifikationer

Mærke: HULTAFORS
Kategori: Borehamre
Farve: 1
Artikel nr.: 381030
EAN: 7317843810318
Varenr.: 8572476
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hultafors Håndværkerkniv og elkniv med dobbeltskede
178 kr
Til butik
Hultafors Håndværkerkniv og elkniv med dobbeltskede billede

Produktinformation

Sættet består af en håndværkerkniv og en elkniv samt en dobbeltskede til montering i bælte Håndværkerkniven: Fremstillet af japansk knivstål 2,5 mm Skaft og skede produceret af slagfast plast Længde 20,8 cm Bladlængde 93 mm El-kniven er udformeret og op...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hultafors
Kategori: Øvrigt værktøj
Størrelse: 210 mm
EAN: 7317843810318
Varenr.: 881742150
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hultafors Håndværkerkniv og elkniv med dobbeltskede
189 kr
Til butik
Hultafors Håndværkerkniv og elkniv med dobbeltskede billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hultafors
Kategori: Håndværktøj
Størrelse: 210 mm
EAN: 7317843810318
Varenr.: 881742150
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hultafors håndværkerkniv og elkniv med dobbeltskede
189 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Knivsæt håndværkerkniv HVK + elkniv ELK
-32%196,83 kr
Før 287,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hultafors håndværkerkniv og afisoleringskniv
209 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hultafors Håndværkerkniv og elkniv med dobbeltskede
223 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hultafors håndværkerkniv HVK og elkniv ELK, i dobbeltskede koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hultafors håndværkerkniv HVK og elkniv ELK, i dobbeltskede koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK178 kr217 krKøb
2LavprisVærktøj178 kr178 krKøb
3LavprisEl189 kr189 krKøb
4LavprisVVS189 kr189 krKøb
5Globaltools.dk196,83 kr196,83 krKøb
6Greenline209 kr209 krKøb
7BilligVVS DK223 kr223 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hultafors håndværkerkniv HVK og elkniv ELK, i dobbeltskede

PriceData har fulgt prisen på Hultafors håndværkerkniv HVK og elkniv ELK, i dobbeltskede i 181 dage. Laveste pris i perioden er 176 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 194,17 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 183 kr.

Den nuværende pris på 178 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Hultafors håndværkerkniv HVK og elkniv ELK, i dobbeltskede. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Hultafors håndværkerkniv HVK og elkniv ELK, i dobbeltskede de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026178 kr1 kr (1%)
6. maj 2026179 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026180 kr1 kr (1%)
26. apr. 2026181 kr1 kr (1%)
19. apr. 2026182 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026181 kr1 kr (1%)
21. mar. 2026182 kr9 kr (5%)
20. mar. 2026191 kr9 kr (5%)
21. jan. 2026182 kr3 kr (2%)
20. jan. 2026185 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret