Gå til hovedindhold

HUION H1060P, Ledningsført, 5080 lpi, 250 x 160 mm, USB, 1,5 cm, Sort

HuionComputer – tilbehørEAN: 6930444800697
Pris fra 533 krtil 659 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 126 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 516 kr 28. mar.

Sammenlign priser på HUION H1060P, Ledningsført, 5080 lpi, 250 x 160 mm, USB, 1,5 cm, Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 533 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Huion Inspiroy H1060P Sort
533 kr
Til butik
Huion Inspiroy H1060P Sort billede

Produktinformation

Huion Inspiroy H1060P - Digitizer - 25.4 x 15.88 cm - elektromagnetisk - 28 knapper - kablet - micro USB - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Huion
Artikel nr.: H1060P
EAN: 6930444800697
Varenr.: 994817478
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HUION H1060P, Ledningsført, 5080 lpi, 250 x 160 mm, USB, 1,5 cm, Sort
589 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huion H1060P Graphics Tablet
608 kr
Til butik
Huion H1060P Graphics Tablet billede

Produktinformation

Huion H1060P er en grafiktablet med en arbejdsflade på 254 × 158,8 mm og 5080 LPI opløsning, der giver præcise og detaljerede resultater. Den batterifri PW100-pen understøtter 8192 trykniveauer og ±60° tilt, mens over 220 PPS sikrer hurtig og nøjagtig respons. Tabletten har 12 fysiske og 16 touch-programmerbare knapper, er kompatibel med Windows, macOS, Android og Linux, og leveres med penneholder, ekstra spidser og micro USB-kabel.

Produktspecifikationer

Mærke: Huion
Kategori: Tegneplade Digitizer
Artikel nr.: H1060P
EAN: 6930444800697
Varenr.: 3403526
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tegneplade HUION H1060P - 5080 lpi, 250 × 160 mm, USB, sort
-2%639 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tegneplade HUION H1060P - 5080 lpi, 250 × 160 mm, USB, sort
-1%659 kr
Før 669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HUION H1060P, Ledningsført, 5080 lpi, 250 x 160 mm, USB, 1,5 cm, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HUION H1060P, Ledningsført, 5080 lpi, 250 x 160 mm, USB, 1,5 cm, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK533 kr533 krKøb
2CS MEGASTORE DK589 kr628 krKøb
3Proshop DK608 kr647 krKøb
4Boligcenter DK639 kr639 krKøb
5Vivas DK659 kr738 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HUION H1060P, Ledningsført, 5080 lpi, 250 x 160 mm, USB, 1,5 cm, Sort

PriceData har fulgt prisen på HUION H1060P, Ledningsført, 5080 lpi, 250 x 160 mm, USB, 1,5 cm, Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 515 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 680 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 544 kr.

Den nuværende pris på 533 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for HUION H1060P, Ledningsført, 5080 lpi, 250 x 160 mm, USB, 1,5 cm, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for HUION H1060P, Ledningsført, 5080 lpi, 250 x 160 mm, USB, 1,5 cm, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026533 kr1 kr (0%)
31. maj 2026534 kr1 kr (0%)
30. maj 2026533 kr1 kr (0%)
29. maj 2026532 kr1 kr (0%)
25. maj 2026533 kr1 kr (0%)
24. maj 2026532 kr2 kr (0%)
22. maj 2026530 kr2 kr (0%)
15. maj 2026532 kr2 kr (0%)
14. maj 2026530 kr6 kr (1%)
13. maj 2026524 kr8 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret