Gå til hovedindhold

Hugo Boss - The Scent After Shave Lotion - 100 ml

Hugo BossAftershaveEAN: 0737052972466
Pris fra 289 krtil 398,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 109,95 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 272 kr 12. maj

Sammenlign priser på Hugo Boss - The Scent After Shave Lotion - 100 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 289 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hugo Boss The Scent After Shave - 100ml
289 kr
Til butik
Hugo Boss The Scent After Shave - 100ml billede

Produktinformation

HUGO BOSS The Scent Aftershave Aftershave lotion 100 ml

Produktspecifikationer

Mærke: Hugo Boss
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 737052972466
EAN: 0737052972466
Varenr.: 3017025
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hugo Boss The Scent After Shave - Mand - 100 ml
364 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Hugo Boss - The Scent After Shave Lotion - 100 ml
-43%398,95 kr
Før 700 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hugo Boss - The Scent After Shave Lotion - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hugo Boss - The Scent After Shave Lotion - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK289 kr328 krKøb
2CS MEGASTORE DK364 kr403 krKøb
3BilligParfume.dk398,95 kr398,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hugo Boss - The Scent After Shave Lotion - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Hugo Boss - The Scent After Shave Lotion - 100 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 272 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 434 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 351 kr.

Den nuværende pris på 289 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Hugo Boss - The Scent After Shave Lotion - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Hugo Boss - The Scent After Shave Lotion - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026289 kr42 kr (13%)
28. maj 2026331 kr1 kr (0%)
27. maj 2026332 kr1 kr (0%)
19. maj 2026331 kr59 kr (22%)
12. maj 2026272 kr46 kr (14%)
10. maj 2026318 kr46 kr (17%)
8. maj 2026272 kr59 kr (18%)
6. maj 2026331 kr3 kr (1%)
2. maj 2026328 kr17 kr (5%)
30. apr. 2026345 kr26 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret