Gå til hovedindhold

Hugo Boss Krink X Hugo Eau de Parfum - 125 ml

Hugo BossParfume og eau de cologneEAN: 3616307200189
Pris fra 536 krtil 634 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 98 kr (15% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hugo Boss Krink X Hugo Eau de Parfum - 125 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 536 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Hugo Boss KRINK x HUGO Eau De Parfum 125ml
-25%536 kr
Før 715 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hugo Boss KRINK x HUGO Eau De Parfum 125ml billede

Produktinformation

Hugo Boss KRINK x HUGO Eau De Parfum er en maskulin parfume i en collector’s edition, hvor street art og duft smelter sammen i et udtryk fyldt med energi, kreativitet og selvudfoldelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Hugo Boss
Kategori: Parfume
Artikel nr.: 74568
EAN: 3616307200189
Varenr.: 3349330
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Hugo Boss Hugo Krink Collab EdP 125 ml
-28%606 kr
Før 845 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hugo Boss Hugo Krink Collab EdP 125 ml billede

Produktinformation

Frigør din kreativitet med KRINK x HUGO Eau de Parfum, en limited edition-duft, hvor street art møder duft i et samspil af energi og selvudfoldelse. Denne maskuline duft skildrer styrken ved at skabe, blive set og sætte sit præg - ligesom KRINKs kunst i New Yorks gader. Duften åbner med blå banan, en uventet og dristig akkord, der gennemsyrer hele kompositionen - elektrisk, udtryksfuld og original. I hjertet tilføjer rød geranium en aromatisk eksplosion, der giver kontrast, liv og bevægelse. I bunden tilfører pink cistus dybde og struktur - en levende pink tåge, der afrunder duften med varme og tekstur. Sammen danner de en farverig og moderne komposition fuld af kreativ frihed. Spændende, udtryksfuld og urban parfume Duftfamilie: Aromatic Fruity Amber Eau de Parfum Top: Blå banan Hjerte: Rød geranium Base: Pink cistus Den ikoniske HUGO-flakon er blevet omdannet til et kunstnerisk lærred med KRINKs signaturmærke, malingsdråber og graffiti-inspirerede mønstre, der flyder hen over overfladen. En rød strop og en metallisk kork fuldender designet og gør flasken til et samlerobjekt - en hyldest til modet til at udtrykke sig og skille sig ud .

Produktspecifikationer

Mærke: Hugo Boss
Kategori: Eau de Parfum til ham
0
Artikel nr.: 74568
EAN: 3616307200189
Varenr.: B101807
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Hugo Boss Krink X Hugo Eau de Parfum - 125 ml
611 kr
Til butik
Hugo Boss Krink X Hugo Eau de Parfum - 125 ml billede

Produktinformation

Slip kreativiteten fri med KRINK x HUGO Eau de Parfum, en limited edition hvor gadekunst møder duft i et samspil af energi og selvudtryk. Denne maskuline duft indfanger kraften i at skabe, blive set og sætte sit aftryk – præcis som KRINKs kunst på New Yorks gader. Duften åbner med blå banan, en uventet og markant akkord, der løber gennem hele kompositionen – elektrisk, udtryksfuld og original. I hjertet tilfører rød geranium en aromatisk eksplosion, der bringer kontrast, liv og bevægelse. I bunden giver rosa cistus dybde og struktur – et vibrerende rosa slør, der afrunder duften med varme og tekstur. Sammen skaber de en farverig og moderne duft fyldt med kreativ frihed. • Spændende, udtryksfuld og urban parfume • Duftfamilie: Aromatic Fruity Amber • Eau de Parfum Top: Blå banan Hjerte: Rød geranium Base: Rosa cistus Den ikoniske HUGO-flakon er blevet et kunstnerisk lærred med KRINKs karakteristiske tag, malingsdryp og graffitiinspirerede mønstre. En rød rem og en metallisk hætte fuldender designet og gør flasken til et samlerobjekt – en hyldest til modet til at udtrykke sig og skille sig ud.

Produktspecifikationer

Mærke: Hugo Boss
Kategori: Herreparfume
Størrelse: 125 ml
Artikel nr.: 196637
EAN: 3616307200189
Varenr.: 196637
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Hugo Boss Hugo Krink Collab EDP 125 ml
-25%633,75 kr
Før 845 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Hugo Boss Krink X Hugo Eau de Parfum 125 ml
634 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hugo Boss Krink X Hugo Eau de Parfum - 125 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hugo Boss Krink X Hugo Eau de Parfum - 125 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK536 kr536 krKøb
2Bangerhead DK606 kr606 krKøb
3NordicFeel DK611 kr611 krKøb
4NiceHair.dk633,75 kr633,75 krKøb
5Lyko DK634 kr634 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hugo Boss Krink X Hugo Eau de Parfum - 125 ml

PriceData har fulgt prisen på Hugo Boss Krink X Hugo Eau de Parfum - 125 ml i 132 dage. Laveste pris i perioden er 536 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 845 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 653 kr.

Den nuværende pris på 536 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Hugo Boss Krink X Hugo Eau de Parfum - 125 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Hugo Boss Krink X Hugo Eau de Parfum - 125 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026536 kr158 kr (23%)
14. maj 2026694 kr18 kr (3%)
1. maj 2026676 kr18 kr (3%)
29. apr. 2026694 kr18 kr (3%)
19. apr. 2026676 kr41 kr (6%)
18. apr. 2026635 kr94 kr (17%)
8. apr. 2026541 kr93 kr (15%)
28. mar. 2026634 kr60 kr (9%)
25. mar. 2026694 kr58 kr (9%)
24. mar. 2026636 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret