Gå til hovedindhold

Hugo Boss Hugo Woman Eau de Parfum - 50 ml

Hugo BossParfume og eau de cologneEAN: 0737052893877
Pris fra 421 krtil 715 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 294 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 250 kr 28. maj

Sammenlign priser på Hugo Boss Hugo Woman Eau de Parfum - 50 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 421 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hugo Boss Woman - 50 ml
421 kr
Til butik
Hugo Boss Woman - 50 ml billede

Produktinformation

Eau de Parfum, 50 ml, KvinderDen indeholder noter af booysenbær, mandarin, rød græs, jasmin, sort blomme, iris, krydderet sort the, amber, sandeltræ og cedertræ

Produktspecifikationer

Mærke: Hugo Boss
Kategori: Parfume og dufte
EAN: 0737052893877
Varenr.: 2931438
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Hugo Boss Hugo Woman Eau de Parfum - 50 ml
512 kr
Til butik
Hugo Boss Hugo Woman Eau de Parfum - 50 ml billede

Produktinformation

En overraskende kontrast af feminint og maskulintHugo Boss Hugo Woman er en frugtig og blomstret parfume, der udfordrer traditionelle duftgrænser. Denne elegant komponerede duft forener modne boysenbær og boblende italiensk mandarin med den opfriskende friskhed fra Himalayan red grass. Arabisk jasmin og overdådige sorte blommer møder elegant iris, mens den krydrede intensitet fra indisk sort te skaber dybde. Basenoterne afslører fængslende trænoter, der får en varm nuance af yppig feminin ambra - en parfume, der virkelig afspejler Hugo Boss minimalistiske glamour.Hvad der gør Hugo Woman så unikEn innovativ kombination af feminine og maskuline noter, der skaber en overraskende kontrastFrugtig åbning med boysenbær og italiensk mandarin, der giver en energigivende startElegant hjerte af arabisk jasmin, sorte blommer og iris for avanceret eleganceVarm og fængslende base med trænoter og feminin ambra, der giver langvarig intensitetKlar til at opdage en parfume, der bryder med det forventede? Lad Hugo Boss Hugo Woman blive din nye signaturparfume og udtryk din unikke personlighed.

Produktspecifikationer

Mærke: Hugo Boss
Kategori: Dameparfume
Størrelse: 50 ml
Artikel nr.: 25929
EAN: 0737052893877
Varenr.: 25929
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Hugo Boss Woman EdP (50ml)
715 kr
Til butik
Hugo Boss Woman EdP (50ml) billede

Produktinformation

Hugo Woman er en frugtagtig, blomsteragtig parfume. Den kombinerer traditionelt feminine og uventet maskuline noter og skaber en kontrast, der afspejler mærkets minimalistiske glamour. Modne boysenbær og sprudlende italiensk mandarin opvejes af friskheden fra rødt græs fra Himalaya. Arabisk jasmin og overdådige sorte blommer mødes med elegant iris. Den krydrede, røgede intensitet af indisk sort te. Basisnoterne er som en åbenbaring af fængslende trænoter, der får et varmt strejf af vellystigt feminint rav. Top: Boysenbær & rødt græs Hjerte: Arabisk jasmin & aromatisk sort te Base: Rav & trænoter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hugo Boss
Kategori: Eau de Parfum til hende
Vægt: 222g
Artikel nr.: 66390
EAN: 0737052893877
Varenr.: B010570
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Hugo Boss Hugo Woman EdP 50 ml
715 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hugo Boss Hugo Woman Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hugo Boss Hugo Woman Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop.dk421 kr421 krKøb
2NordicFeel DK512 kr512 krKøb
3Bangerhead DK715 kr715 krKøb
4Lyko DK715 kr715 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hugo Boss Hugo Woman Eau de Parfum - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Hugo Boss Hugo Woman Eau de Parfum - 50 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 157 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 533 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 282 kr.

Den nuværende pris på 421 kr er 49% over normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Hugo Boss Hugo Woman Eau de Parfum - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Hugo Boss Hugo Woman Eau de Parfum - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026421 kr91 kr (18%)
30. maj 2026512 kr207 kr (68%)
29. maj 2026305 kr55 kr (22%)
28. maj 2026250 kr262 kr (51%)
23. maj 2026512 kr12 kr (2%)
22. maj 2026500 kr3 kr (1%)
21. maj 2026497 kr237 kr (91%)
12. maj 2026260 kr38,95 kr (13%)
8. maj 2026298,95 kr234,05 kr (44%)
7. maj 2026533 kr234,05 kr (78%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret