Gå til hovedindhold

Hugo Boss Bottled Gitset 200 ml Edt Spray 50ml/Deodorant Spray 150ml

Hugo BossDeodorant til kvinderEAN: 3616305265142
Pris fra 295 krtil 300 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 5 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 265,64 kr 13. maj

Sammenlign priser på Hugo Boss Bottled Gitset 200 ml Edt Spray 50ml/Deodorant Spray 150ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 295 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Hugo Boss Bottled Gitset 200 ml Edt Spray 50ml/Deodorant Spray 150ml
295 kr
Til butik
Hugo Boss Bottled Gitset 200 ml Edt Spray 50ml/Deodorant Spray 150ml billede

Produktinformation

Varemærke: Hugo Boss, Navn: Hugo Boss Bottled Gitset 200 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Boss
Kategori: Parfume kasser
EAN: 3616305265142
Varenr.: D25865
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hugo Boss Bottled Giftset - - 200 ml
300 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hugo Boss BOTTLED 200ml - Gift set
300 kr
Til butik
Hugo Boss BOTTLED 200ml - Gift set billede

Produktinformation

Hugo Boss BOSS BOTTLED 200ml.- Gavesæt. - Den ultimative maskuline duftoplevelse i et komplet sæt Træd ind i en verden af maskulin elegance med BOSS BOTTLED - en duft, der balancerer friskhed og varme i perfekt harmoni. Den sprøde top af grøn æble og frisk citrus åbner med et opløftende pust, som vækker sanserne og giver energi til dagen. Hjertet folder sig ud med varme krydderier som kanel, nellike og geranium, der tilføjer intensitet og karakter. Basen af cedertræ, sandeltræ og cremet vanilje lægger en sensuel og vedvarende dybde, der bliver hængende på huden. Dette sæt indeholder: Eau de Toilette, 50 ml - den ikoniske duft i en generøs størrelse, der holder dig velduftende hele dagen. Deodorant Spray, 150 ml - sikrer friskhed og velvære uden at overdøve duften, med en let, ikke-klæbrig formel. Sættet er designet til den moderne mand, der ønsker en komplet og harmonisk duftoplevelse - uanset om det er til hverdagens udfordringer eller særlige anledninger. Duftnoter: Top: Grøn æble, citrus, bergamot Hjerte: Kanel, nellike, geranium Base: Cedertræ, sandeltræ, vanilje BOSS BOTTLED er ikke bare en duft - det er et udtryk for selvtillid, styrke og stil.

Produktspecifikationer

Mærke: Hugo Boss
Kategori: Gaveaesker
Artikel nr.: 3616305265142
EAN: 3616305265142
Varenr.: 3396246

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hugo Boss Bottled Gitset 200 ml Edt Spray 50ml/Deodorant Spray 150ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hugo Boss Bottled Gitset 200 ml Edt Spray 50ml/Deodorant Spray 150ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK295 kr344 krKøb
2CS MEGASTORE DK300 kr339 krKøb
3Proshop DK300 kr339 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hugo Boss Bottled Gitset 200 ml Edt Spray 50ml/Deodorant Spray 150ml

PriceData har fulgt prisen på Hugo Boss Bottled Gitset 200 ml Edt Spray 50ml/Deodorant Spray 150ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 265,64 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 365 kr.

Den nuværende pris på 295 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Hugo Boss Bottled Gitset 200 ml Edt Spray 50ml/Deodorant Spray 150ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Hugo Boss Bottled Gitset 200 ml Edt Spray 50ml/Deodorant Spray 150ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026295 kr25 kr (9%)
21. maj 2026270 kr4,36 kr (2%)
13. maj 2026265,64 kr29,36 kr (10%)
13. apr. 2026295 kr5 kr (2%)
11. apr. 2026300 kr39 kr (12%)
1. feb. 2026339 kr27 kr (9%)
31. jan. 2026312 kr27 kr (8%)
30. jan. 2026339 kr1 kr (0%)
29. jan. 2026340 kr132 kr (28%)
6. jan. 2026472 kr108 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret