Gå til hovedindhold

Hugo Boss Boss Alive Sparking Lavender Eau De Parfum 50ml

Hugo BossParfume og eau de cologneEAN: 3616307365598
Pris fra 550 krtil 825 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 275 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hugo Boss Boss Alive Sparking Lavender Eau De Parfum 50ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 550 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Hugo Boss Alive Sparkling Lavender EDP 50 ml
-33%550 kr
Før 825 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hugo Boss Alive Sparkling Lavender EDP 50 ml billede

Produktinformation

Hugo Boss Alive Sparkling Lavender EDP er en helt fantastisk duft. Fuldend sommerstemningen med BOSS Alive Sparkling Lavender Eau de Parfum, en duft med et strålende og moderne udtryk, hvor en umiddelbar tilstedeværelse af lavendel udstråler opløftende gl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hugo Boss
Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 3616307365598
Varenr.: 124138
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Hugo Boss Alive Sparkling Lavender Eau de Parfum 50 ml
550 kr
Til butik
Hugo Boss Alive Sparkling Lavender Eau de Parfum 50 ml billede

Produktinformation

Fuldend sommerstemningen med BOSS Alive Sparkling Lavender Eau de Parfum, en duft med et strålende og moderne udtryk, hvor en umiddelbar tilstedeværelse af lavendel udstråler opløftende glæde og femininitet. Duften åbner med hvid lavendel, som giver en klar, livlig og blomstrende friskhed. I hjertet udvikler jasmin sig og tilfører en grøn, elegant dybde, der forstærker duftens blomstrede karakter. Basen afrundes med et cremet, men opfriskende kokosakkord, som giver en blød, fængslende og langvarig varme. BOSS Alive Sparkling Lavender er skabt af parfymøren Marie Salamagne.• Strålende, feminin og opløftende• Duftfamilie: Floral Woody• Eau de ParfumTop: Hvid lavendelHjerte: JasminBase: KokosakkordDen ikoniske BOSS Alive-flakon har en strålende blå, transparent lakfinish, der afspejler duftens lyse og sommerlige stemning og fuldender udtrykket i denne moderne duft. Anvendelse: Spray parfumen på pulspunkter rundt på kroppen – hals, décolleté, håndled og ankler – for at forlænge duftens holdbarhed. Hugo Boss Alive Sparkling Lavender Eau de Parfum 50 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hugo Boss
Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 50.000000000
Artikel nr.: 74553
EAN: 3616307365598
Varenr.: 1148-594-0050
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Hugo Boss Boss Alive Sparking Lavender Eau De Parfum 50ml
-15%586 kr
Før 690 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Hugo Boss Alive Sparkling Lavender Eau de Parfum - 50 ml
679 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Boss Alive Sparkling Lavender Eau De Parfum 50 ml
825 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hugo Boss Boss Alive Sparking Lavender Eau De Parfum 50ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hugo Boss Boss Alive Sparking Lavender Eau De Parfum 50ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk550 kr550 krKøb
2Lyko DK550 kr550 krKøb
3Cocopanda DK586 kr586 krKøb
4NordicFeel DK679 kr679 krKøb
5EauDeParfum.dk825 kr825 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hugo Boss Boss Alive Sparking Lavender Eau De Parfum 50ml

PriceData har fulgt prisen på Hugo Boss Boss Alive Sparking Lavender Eau De Parfum 50ml i 52 dage. Laveste pris i perioden er 550 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 825 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 697 kr.

Den nuværende pris på 550 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Hugo Boss Boss Alive Sparking Lavender Eau De Parfum 50ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Hugo Boss Boss Alive Sparking Lavender Eau De Parfum 50ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. apr. 2026550 kr129 kr (19%)
23. apr. 2026679 kr55 kr (7%)
20. apr. 2026734 kr91 kr (11%)
10. apr. 2026825 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret