Gå til hovedindhold

Plum Handy Plus - 200 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne

PlumRedskaberEAN: 5701684290125
Pris fra 35 krtil 221,25 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 186,25 kr (84% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Plum Handy Plus - 200 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 35 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Plum Handy Plus hudplejecreme 200ml
35 kr
Til butik
Plum Handy Plus hudplejecreme 200ml billede

Produktinformation

Handy Plus Genopbyggende hudplejecreme med mild duft. Indeholder ingen konserveringsmidler. Velegnet til pleje af normal og tør hud. Velegnet til kontorer, administrationer og offentlige toiletter. Anvendes på rene og tørre hænder. PRODUKTFAKTA Hudplejecr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Creme
EAN: 5701684290125
Varenr.: 232081
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hudcreme Handy Plus 200ml med Parfume Snaplåg 27% fedt til efter arbejde,200 Ml/tub
37 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Plum Handy Plus - 200 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne
93,38 kr
Til butik
Plum Handy Plus - 200 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne billede

Produktinformation

Plum Handy Plus Hudplejecreme Genopbyggende hudplejecreme med mild duft. Special features Hudplejecreme med genopbyggende effekt Mild duft Dermatologisk testet Hudplejecreme med genopbyggende og beskyttende effekt. Med mild duft. Indeholder fugtgivende in...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Håndrengøring & pleje
EAN: 5701684290125
Varenr.: 47229111927121
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Plum Handy Plus håndcreme, 200 ml
95 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CREME PLUM HANDY PLUS TUBE 200ML
107,91 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Creme plum handy plus tube 200ml
123,75 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Plum Handy Plus hudplejecreme 200 ml.
125 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Plum Handy Plus hudplejecreme 200ml
126,25 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Plum Handy Plus håndcreme, 200 ml
209 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Plum Handy Plus håndcreme, 200 ml
219 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hudpleje Plum Handy Plus, 200 ml tube til brug efter arb.
221,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Handy Plus - 200 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Handy Plus - 200 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk35 kr35 krKøb
2CS MEGASTORE DK37 kr76 krKøb
3Sikkerhedsgiganten93,38 kr93,38 krKøb
4LavprisVærktøj95 kr95 krKøb
5EL-GROSSISTEN107,91 kr107,91 krKøb
6MaintainIt123,75 kr123,75 krKøb
7Specialbutikken125 kr125 krKøb
8vvsfittings.dk126,25 kr126,25 krKøb
9LavprisVVS209 kr209 krKøb
10BilligVVS DK219 kr219 krKøb
11Globaltools.dk221,25 kr221,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plum Handy Plus - 200 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne

PriceData har fulgt prisen på Plum Handy Plus - 200 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne i 179 dage. Laveste pris i perioden er 35 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 62 kr.

Den nuværende pris på 35 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Plum Handy Plus - 200 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Plum Handy Plus - 200 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Professionel Hygiejne de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202635 kr1,98 kr (5%)
28. maj 202636,98 kr1,98 kr (6%)
25. maj 202635 kr1,98 kr (5%)
23. maj 202636,98 kr1,98 kr (6%)
15. maj 202635 kr1 kr (3%)
12. maj 202636 kr1 kr (3%)
9. maj 202637 kr1 kr (3%)
8. maj 202638 kr1 kr (3%)
7. maj 202637 kr
2. maj 202636,98 kr1,98 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret