Gå til hovedindhold

Huawei Technologies Huawei FreeBuds Pro 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort

Pris fra 1.149 krtil 1.499 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 350 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.087 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Huawei FreeBuds Pro 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1149 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse høretelefoner Huawei FreeBuds Pro 4 - sort
-10%1.149 kr
Før 1.279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse høretelefoner Huawei FreeBuds Pro 4 - sort billede

Produktinformation

Huawei FreeBuds Pro 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sortGenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronikBeskyttelse: SprøjteresistentvandresistentstøvresistentDimensioner & vægt detaljer: Ørespids: 2.18 cm x 2.37 cm x 2.91 cm / 5.8 g | Opladningsetui: 6.59 cm x 2.45 cm x 4.69 cm / 47 gFarve: SortFunktioner: Op til 24 bit / 48 kHz audioHøjopløsnings-audio: JaProdukttype: Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløsYderligere funktioner: Pop-up-parringLydudgangAktiv støjfjerning: JaAntal simultant forbindelse enheder: 2Blænder: 11 mmBluetooth audiocodec: L2HC 4.0LDACAACBluetooth-version: Bluetooth 5.2Egenskaber: Digital kryds over-teknologi, Polar Code teknologiForbindelsesteknologi: TrådløsHovedtelefonmodeller: I øretHovedtelefonteknologi: Dynamisk / planLydeffekter: Adaptive EQLydudgangsmodus: StereoTrådløs teknologi: BluetoothMikrofonFormfaktor: IndbyggetStøjannullering: JaFjernbetjeningStyring: Besvar opkaldnæste/foregående nummerafspil/pausestemmeassistentlydstyrkestøjannullering ...

Produktspecifikationer

Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.32g
EAN: 6942103138768
Varenr.: 1808168
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse høretelefoner Huawei FreeBuds Pro 4 - sort
-10%1.169 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse høretelefoner Huawei FreeBuds Pro 4 - sort billede

Produktinformation

Huawei FreeBuds Pro 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sortGenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronikBeskyttelse: SprøjteresistentvandresistentstøvresistentDimensioner & vægt detaljer: Ørespids: 2.18 cm x 2.37 cm x 2.91 cm / 5.8 g | Opladningsetui: 6.59 cm x 2.45 cm x 4.69 cm / 47 gFarve: SortFunktioner: Op til 24 bit / 48 kHz audioHøjopløsnings-audio: JaProdukttype: Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløsYderligere funktioner: Pop-up-parringLydudgangAktiv støjfjerning: JaAntal simultant forbindelse enheder: 2Blænder: 11 mmBluetooth audiocodec: L2HC 4.0LDACAACBluetooth-version: Bluetooth 5.2Egenskaber: Digital kryds over-teknologi, Polar Code teknologiForbindelsesteknologi: TrådløsHovedtelefonmodeller: I øretHovedtelefonteknologi: Dynamisk / planLydeffekter: Adaptive EQLydudgangsmodus: StereoTrådløs teknologi: BluetoothMikrofonFormfaktor: IndbyggetStøjannullering: JaFjernbetjeningStyring: Besvar opkaldnæste/foregående nummerafspil/pausestemmeassistentlydstyrkestøjannullering til/fraafvis opkaldSporingSensorer: Infrarød (IR) sensorgangsensorgyroskopaccelerationsmålerknoglesensorberøringssensortryksensorDiverseKabeloplysninger: USB-C opladningskabel - aftageligOverensstemmelsesstandarder: IP54Udstyr inkluderet: Charging case (510 mAh)4 par ørespidser (XSSML)3 ørespidser af hukommelsesskum (smallmediumlarge)USB-C opladningskabelEffektBatteri: Genopladelig - trådløs opladningGenopladningstid: 40 minKapacitet: 55 mAhRun Time detaljer: Løbende afspilning (LDACaktiv støjannullering fra): op til 6.5 timer | Løbende afspilning (LDACaktiv støjannullering fra) (med inkluderet opladningsetui): op til 31 timer | Løbende afspilning (LDACaktiv støjannullering til): op til 4.5 timer |ProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 2 år...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.32g
EAN: 6942103138768
Varenr.: 1808168
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei FreeBuds Pro 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort
1.203 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Huawei FreeBuds Pro 4 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort
1.205 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Huawei FreeBuds Pro 4 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort
1.269 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei Freebuds Pro 4 - Black
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei FreeBuds Pro 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei FreeBuds Pro 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.149 kr1.149 krKøb
2Vivas DK1.169 kr1.238 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.203 kr1.203 krKøb
4CompuMail DK1.205 kr1.205 krKøb
5Ultrashop1.269 kr1.269 krKøb
6Proshop DK1.499 kr1.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Huawei FreeBuds Pro 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort

PriceData har fulgt prisen på Huawei FreeBuds Pro 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 991 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 1.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.141 kr.

Den nuværende pris på 1.149 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Huawei FreeBuds Pro 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Huawei FreeBuds Pro 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.149 kr14 kr (1%)
30. maj 20261.135 kr45 kr (4%)
29. maj 20261.180 kr31 kr (3%)
28. maj 20261.149 kr10 kr (1%)
27. maj 20261.159 kr38 kr (3%)
26. maj 20261.121 kr21 kr (2%)
25. maj 20261.100 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.109 kr12 kr (1%)
23. maj 20261.097 kr8 kr (1%)
22. maj 20261.105 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret