Gå til hovedindhold

Solar Plus HTP rør med 1 muffe 40-500 mm hvid

Solar PlusAfløbEAN: 4052836590800
Pris fra 12,27 krtil 51 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 38,73 kr (76% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 9 kr 1. apr.

Sammenlign priser på HTP rør med 1 muffe 40-500 mm hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12.27 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Htp Rør Mf/1 40- 500Mm Hvid
12,27 kr
Til butik
Htp Rør Mf/1 40- 500Mm Hvid billede

Produktinformation

HTP rør med 1 muffe 40-500 mm hvid Søgetermer: 0802018193 - 559080 - 886021350 - 4052836590800

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 4052836590800
Varenr.: 8810518184273
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Htp rør mf/1 40- 500mm hvid
12,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HTP rør med 1 muffe 40-500 mm hvid
51 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HTP rør med 1 muffe 40-500 mm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HTP rør med 1 muffe 40-500 mm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk12,27 kr12,27 krKøb
2MaintainIt12,5 kr12,5 krKøb
3CS MEGASTORE DK51 kr90 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HTP rør med 1 muffe 40-500 mm hvid

PriceData har fulgt prisen på HTP rør med 1 muffe 40-500 mm hvid i 170 dage. Laveste pris i perioden er 9 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 40 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12 kr.

Den nuværende pris på 12,27 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 22% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for HTP rør med 1 muffe 40-500 mm hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for HTP rør med 1 muffe 40-500 mm hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202612,27 kr1,97 kr (19%)
27. maj 202610,3 kr1,97 kr (16%)
26. maj 202612,27 kr1,97 kr (19%)
23. maj 202610,3 kr1,97 kr (16%)
22. maj 202612,27 kr1,97 kr (19%)
16. maj 202610,3 kr1,97 kr (16%)
13. maj 202612,27 kr1,97 kr (19%)
9. maj 202610,3 kr
3. maj 202610,06 kr
30. apr. 20269,2 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret