Gå til hovedindhold

Solar Plus HTP rør med 1 muffe 40-250 mm hvid

Solar PlusAfløbEAN: 4052836590701
Pris fra 9,82 krtil 18,99 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 9,17 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7,4 kr 1. apr.

Sammenlign priser på HTP rør med 1 muffe 40-250 mm hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9.82 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Htp Rør Mf/1 40- 250Mm Hvid
9,82 kr
Til butik
Htp Rør Mf/1 40- 250Mm Hvid billede

Produktinformation

HTP rør med 1 muffe 40-250 mm hvid Søgetermer: 0802018180 - 559070 - 886021325 - 4052836590701

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 4052836590701
Varenr.: 8810518151505
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Htp rør mf/1 40- 250mm hvid
10 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HTP rør med 1 muffe 40-250 mm hvid
18,99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HTP rør med 1 muffe 40-250 mm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HTP rør med 1 muffe 40-250 mm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk9,82 kr9,82 krKøb
2MaintainIt10 kr10 krKøb
3CS MEGASTORE DK18,99 kr57,99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HTP rør med 1 muffe 40-250 mm hvid

PriceData har fulgt prisen på HTP rør med 1 muffe 40-250 mm hvid i 170 dage. Laveste pris i perioden er 7,4 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 17,21 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8 kr.

Den nuværende pris på 9,82 kr er 23% over normalprisen. Prisen er steget 20% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for HTP rør med 1 muffe 40-250 mm hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for HTP rør med 1 muffe 40-250 mm hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20269,82 kr1,32 kr (16%)
27. maj 20268,5 kr1,32 kr (13%)
26. maj 20269,82 kr1,32 kr (16%)
23. maj 20268,5 kr1,32 kr (13%)
22. maj 20269,82 kr1,32 kr (16%)
9. maj 20268,5 kr
3. maj 20268,18 kr
30. apr. 20268 kr
29. apr. 20268,18 kr
3. apr. 20267,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret