Gå til hovedindhold

No brand Hrdt kobberrr (Lige lngde), 18 x 1,0 mm - 5 meter

No brandSanitetEAN: 4046553102057
Pris fra 81,86 krtil 500 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 418,14 kr (84% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hrdt kobberrr (Lige lngde), 18 x 1,0 mm - 5 meter og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 81.86 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
18 mm Hårde kobberrør
81,86 kr
Til butik
18 mm Hårde kobberrør billede

Produktinformation

Kobberrør og loddefittings anvendes bl.a. til brugsvand og central- eller fjernvarmesystemer. Kobberrør og loddefittings er fremstillet af ubehandlet kobber.Der findes både bløde og hårde kobberrør. De bløde er meget fleksible og kan nemt bukkes efter beh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4046553102057
Varenr.: 15843043115343
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kobberrør hård 18 mm - længde a´ 5 meter
104 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
5 meter Kobberrør hårde, 18 mm
389 kr
Til butik
5 meter Kobberrør hårde, 18 mm billede

Produktinformation

Kobberrør 18 mm holdbar og alsidig løsning til installationDette kobberrør på 18 mm er et pålideligt valg til både vand- og varmesystemer i hjemmet. Røret er fremstillet i hårdt kobber, hvilket sikrer en robust konstruktion med lang levetid. Med en diame...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: VVS fittings
Farve: copper
Størrelse: 18mm x 1.0mm x 5m
EAN: 4046553102057
Varenr.: 040102018
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
5 meter Kobberrør hårde, 18 mm
470 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hrdt kobberrr (Lige lngde), 18 x 1,0 mm - 5 meter
472 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
5 meter Kobberrør hårde, 18 mm
500 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hrdt kobberrr (Lige lngde), 18 x 1,0 mm - 5 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hrdt kobberrr (Lige lngde), 18 x 1,0 mm - 5 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN81,86 kr81,86 krKøb
2Elvvs.dk104 kr104 krKøb
3CompletVVS389 kr389 krKøb
4LavprisVVS470 kr470 krKøb
5WATTOO.DK472 kr472 krKøb
6BilligVVS DK500 kr500 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hrdt kobberrr (Lige lngde), 18 x 1,0 mm - 5 meter

PriceData har fulgt prisen på Hrdt kobberrr (Lige lngde), 18 x 1,0 mm - 5 meter i 172 dage. Laveste pris i perioden er 81,86 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 389 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 162 kr.

Den nuværende pris på 81,86 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Hrdt kobberrr (Lige lngde), 18 x 1,0 mm - 5 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Hrdt kobberrr (Lige lngde), 18 x 1,0 mm - 5 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202681,86 kr9,57 kr (10%)
9. maj 202691,43 kr9,4 kr (11%)
7. maj 202682,03 kr17,97 kr (18%)
6. maj 2026100 kr17,97 kr (22%)
21. mar. 202682,03 kr17,97 kr (18%)
20. mar. 2026100 kr17,97 kr (22%)
17. mar. 202682,03 kr17,97 kr (18%)
16. mar. 2026100 kr17,97 kr (22%)
4. mar. 202682,03 kr18,97 kr (19%)
3. mar. 2026101 kr18,97 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret