Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE - Strømforsyning - hot-plug (indstiksmodul) - Flex Slot - 80 PLUS Titanium - AC 200-240 V - 800 Watt

Pris fra 1.698 krtil 2.739 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1.041 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.539 kr 25. mar.

Sammenlign priser på HPE - Strømforsyning - hot-plug (indstiksmodul) - Flex Slot - 80 PLUS Titanium - AC 200-240 V - 800 Watt og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1698 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HPE - Strømforsyning - hot-plug (indstiksmodul) - Flex Slot - 80 PLUS Titanium - AC 200-240 V - 800 Watt
1.698 kr
Til butik
HPE - Strømforsyning - hot-plug (indstiksmodul) - Flex Slot - 80 PLUS Titanium - AC 200-240 V - 800 Watt billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Strømforsyning
Farve: 4
Artikel nr.: 800W FLEX SLOT TITANIUM HOT
EAN: 5704174244509
Varenr.: 21762755
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hewlett Packard Enterprise 800W Flex Slot Titanium Hot
2.739 kr
Til butik
Hewlett Packard Enterprise 800W Flex Slot Titanium Hot billede

Produktinformation

Hewlett Packard Enterprise SPS-PS 1U 12V 800W HTPLG HE-T Varenummer: 866793-001 Hewlett Packard Enterprise SPS-PS 1U 12V 800W HTPLG HE-T er en kraftfuld og pålidelig strømforsyning designet til professionelle IT-miljøer. Med 800 watt kapacitet sikrer denn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Forside
EAN: 5704174244509
Varenr.: 8528

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE - Strømforsyning - hot-plug (indstiksmodul) - Flex Slot - 80 PLUS Titanium - AC 200-240 V - 800 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE - Strømforsyning - hot-plug (indstiksmodul) - Flex Slot - 80 PLUS Titanium - AC 200-240 V - 800 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.698 kr1.698 krKøb
2Ultrashop2.739 kr2.739 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE - Strømforsyning - hot-plug (indstiksmodul) - Flex Slot - 80 PLUS Titanium - AC 200-240 V - 800 Watt

PriceData har fulgt prisen på HPE - Strømforsyning - hot-plug (indstiksmodul) - Flex Slot - 80 PLUS Titanium - AC 200-240 V - 800 Watt i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.444 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 2.739 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.826 kr.

Den nuværende pris på 1.698 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for HPE - Strømforsyning - hot-plug (indstiksmodul) - Flex Slot - 80 PLUS Titanium - AC 200-240 V - 800 Watt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for HPE - Strømforsyning - hot-plug (indstiksmodul) - Flex Slot - 80 PLUS Titanium - AC 200-240 V - 800 Watt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.698 kr59 kr (3%)
30. maj 20261.757 kr982 kr (36%)
29. maj 20262.739 kr982 kr (56%)
24. maj 20261.757 kr982 kr (36%)
23. maj 20262.739 kr982 kr (56%)
17. maj 20261.757 kr982 kr (36%)
16. maj 20262.739 kr982 kr (56%)
15. maj 20261.757 kr982 kr (36%)
14. maj 20262.739 kr982 kr (56%)
8. maj 20261.757 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret