Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE ProLiant ML350 Gen11 - Server - tower 4U - 2-vejs - 1 x Xeon Silver 4510 / op til 4.1 GHz - RAM 64 GB - SATA/SAS/NVMe - hot-swap 2.5 bås(e) - SSD 2 x 960 GB - Gigabit Ethernet - intet OS - skærm: ingen - Smart Choice

Hewlett Packard EnterpriseIsenkramEAN: 0190017720746
Pris fra 61.333 krtil 105.619 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 44.286 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 50.943 kr 26. mar.

Sammenlign priser på HPE ProLiant ML350 Gen11 - Server - tower 4U - 2-vejs - 1 x Xeon Silver 4510 / op til 4.1 GHz - RAM 64 GB - SATA/SAS/NVMe - hot-swap 2.5 bås(e) - SSD 2 x 960 GB - Gigabit Ethernet - intet OS - skærm: ingen - Smart Choice og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61333 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HPE ProLiant ML350 Gen11 - Server - tower 4U - 2-vejs - 1 x Xeon Silver 4510 / op til 4.1 GHz - RAM 64 GB - SATA/SAS/NVMe - hot-swap 2.5 bås(e) - SSD 2 x 960 GB - Gigabit Ethernet - intet OS - skærm: ingen - Smart Choice
61.333 kr
Til butik
HPE ProLiant ML350 Gen11 - Server - tower 4U - 2-vejs - 1 x Xeon Silver 4510 / op til 4.1 GHz - RAM 64 GB - SATA/SAS/NVMe - hot-swap 2.5 bås(e) - SSD 2 x 960 GB - Gigabit Ethernet - intet OS - skærm: ingen - Smart Choice billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Servere
Farve: 3
Artikel nr.: P71671-425
EAN: 0190017720746
Varenr.: 20817856
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE ProLiant ML350 Gen11 4510 1.92TB No-OS
64.740 kr
Til butik
HPE ProLiant ML350 Gen11 4510 1.92TB No-OS billede

Produktinformation

HPE ProLiant ML350 Gen11 - Server - tower 4U - 2-vejs - 1 x Xeon Silver 4510 / op til 4.1 GHz - RAM 64 GB - SATA/SAS/NVMe - hot-swap 2.5" bås(e) - SSD 2 x 960 GB - Gigabit Ethernet - intet OS - skærm: ingen - Smart Choice

Produktspecifikationer

Artikel nr.: P71671-425
EAN: 0190017720746
Varenr.: 1002165856
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hpe Smartchoice Proliant Ml350 Gen11 Server 1.92 Tb Tower (4u) Intel Xeon Silver 4510 2.4 Ghz 64 Gb Ddr5-sdram 1000 W
105.619 kr
Til butik
Hpe Smartchoice Proliant Ml350 Gen11 Server 1.92 Tb Tower (4u) Intel Xeon Silver 4510 2.4 Ghz 64 Gb Ddr5-sdram 1000 W billede

Produktinformation

12-kernet Intel Xeon Silver CPU leverer balanceret multitrådet ydeevne 64 GB DDR5 ECC ved 5600 MHz, kan skaleres til 8 TB via 32 DIMM-slots Hardware-RAID med 8 hot-plug 2,5-tommer bays beskytter lager og oppetid iLO 6 fjernadministration, TPM 2.0 og Secure Boot forbedrer kontrollen Dobbelt 1 000 W hot-plug PSU'er og 4x Gigabit LAN øger oppetiden...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HPE
Kategori: Towerservere
Artikel nr.: P71671-425
EAN: 0190017720746
Varenr.: 5020030340

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE ProLiant ML350 Gen11 - Server - tower 4U - 2-vejs - 1 x Xeon Silver 4510 / op til 4.1 GHz - RAM 64 GB - SATA/SAS/NVMe - hot-swap 2.5 bås(e) - SSD 2 x 960 GB - Gigabit Ethernet - intet OS - skærm: ingen - Smart Choice koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE ProLiant ML350 Gen11 - Server - tower 4U - 2-vejs - 1 x Xeon Silver 4510 / op til 4.1 GHz - RAM 64 GB - SATA/SAS/NVMe - hot-swap 2.5 bås(e) - SSD 2 x 960 GB - Gigabit Ethernet - intet OS - skærm: ingen - Smart Choice koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK61.333 kr61.532 krKøb
2CompuMail DK64.740 kr64.740 krKøb
3Dustin DK105.619 kr105.705,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE ProLiant ML350 Gen11 - Server - tower 4U - 2-vejs - 1 x Xeon Silver 4510 / op til 4.1 GHz - RAM 64 GB - SATA/SAS/NVMe - hot-swap 2.5 bås(e) - SSD 2 x 960 GB - Gigabit Ethernet - intet OS - skærm: ingen - Smart Choice

PriceData har fulgt prisen på HPE ProLiant ML350 Gen11 - Server - tower 4U - 2-vejs - 1 x Xeon Silver 4510 / op til 4.1 GHz - RAM 64 GB - SATA/SAS/NVMe - hot-swap 2.5 bås(e) - SSD 2 x 960 GB - Gigabit Ethernet - intet OS - skærm: ingen - Smart Choice i 179 dage. Laveste pris i perioden er 38.962 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 88.184 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 56.139 kr.

Den nuværende pris på 61.333 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for HPE ProLiant ML350 Gen11 - Server - tower 4U - 2-vejs - 1 x Xeon Silver 4510 / op til 4.1 GHz - RAM 64 GB - SATA/SAS/NVMe - hot-swap 2.5 bås(e) - SSD 2 x 960 GB - Gigabit Ethernet - intet OS - skærm: ingen - Smart Choice. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for HPE ProLiant ML350 Gen11 - Server - tower 4U - 2-vejs - 1 x Xeon Silver 4510 / op til 4.1 GHz - RAM 64 GB - SATA/SAS/NVMe - hot-swap 2.5 bås(e) - SSD 2 x 960 GB - Gigabit Ethernet - intet OS - skærm: ingen - Smart Choice de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202661.333 kr3.407 kr (5%)
30. maj 202664.740 kr5 kr (0%)
29. maj 202664.745 kr61 kr (0%)
28. maj 202664.806 kr3.023 kr (4%)
27. maj 202667.829 kr182 kr (0%)
26. maj 202668.011 kr61 kr (0%)
25. maj 202668.072 kr121 kr (0%)
24. maj 202668.193 kr61 kr (0%)
23. maj 202668.254 kr303 kr (0%)
22. maj 202668.557 kr61 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret