Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE ProLiant ML110 Gen11 - Server - tower 4.5U - envejs - 1 x Xeon Bronze 3508U / op til 2.2 GHz - RAM 32 GB - SATA - hot-swap 3.5 bås(e) - HDD 2 x

Hewlett Packard EnterpriseEAN: 4549821601646
Pris fra 34.869 krtil 34.940 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 32.141 kr 11. mar.

Sammenlign priser på HPE ProLiant ML110 Gen11 - Server - tower 4.5U - envejs - 1 x Xeon Bronze 3508U / op til 2.2 GHz - RAM 32 GB - SATA - hot-swap 3.5 bås(e) - HDD 2 x og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 34869 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE ProLiant ML110 Gen11 3508U 4TB
34.869 kr
Til butik
HPE ProLiant ML110 Gen11 3508U 4TB billede

Produktinformation

HPE ProLiant ML110 Gen11 - Server - tower 4.5U - envejs - 1 x Xeon Bronze 3508U / op til 2.2 GHz - RAM 32 GB - SATA - hot-swap 3.5" bås(e) - HDD 2 x 2 TB - Gigabit Ethernet - skærm: ingen - Smart Choice

Produktspecifikationer

Artikel nr.: P71647-425
EAN: 4549821601646
Varenr.: 1002165854
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HPE ProLiant ML110 Gen11 - Server - tower 4.5U - envejs - 1 x Xeon Bronze 3508U / op til 2.2 GHz - RAM 32 GB - SATA - hot-swap 3.5 bås(e) - HDD 2 x
34.940 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE ProLiant ML110 Gen11 - Server - tower 4.5U - envejs - 1 x Xeon Bronze 3508U / op til 2.2 GHz - RAM 32 GB - SATA - hot-swap 3.5 bås(e) - HDD 2 x koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE ProLiant ML110 Gen11 - Server - tower 4.5U - envejs - 1 x Xeon Bronze 3508U / op til 2.2 GHz - RAM 32 GB - SATA - hot-swap 3.5 bås(e) - HDD 2 x koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK34.869 kr34.869 krKøb
2CS MEGASTORE DK34.940 kr35.139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE ProLiant ML110 Gen11 - Server - tower 4.5U - envejs - 1 x Xeon Bronze 3508U / op til 2.2 GHz - RAM 32 GB - SATA - hot-swap 3.5 bås(e) - HDD 2 x

PriceData har fulgt prisen på HPE ProLiant ML110 Gen11 - Server - tower 4.5U - envejs - 1 x Xeon Bronze 3508U / op til 2.2 GHz - RAM 32 GB - SATA - hot-swap 3.5 bås(e) - HDD 2 x i 175 dage. Laveste pris i perioden er 20.647 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 47.005 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 31.578 kr.

Den nuværende pris på 34.869 kr er 10% over normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for HPE ProLiant ML110 Gen11 - Server - tower 4.5U - envejs - 1 x Xeon Bronze 3508U / op til 2.2 GHz - RAM 32 GB - SATA - hot-swap 3.5 bås(e) - HDD 2 x. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for HPE ProLiant ML110 Gen11 - Server - tower 4.5U - envejs - 1 x Xeon Bronze 3508U / op til 2.2 GHz - RAM 32 GB - SATA - hot-swap 3.5 bås(e) - HDD 2 x de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202634.869 kr61 kr (0%)
2. jun. 202634.930 kr6 kr (0%)
1. jun. 202634.924 kr610 kr (2%)
30. maj 202635.534 kr1 kr (0%)
29. maj 202635.535 kr61 kr (0%)
28. maj 202635.596 kr111 kr (0%)
27. maj 202635.707 kr144 kr (0%)
26. maj 202635.563 kr61 kr (0%)
25. maj 202635.624 kr53 kr (0%)
24. maj 202635.571 kr172 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret