Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE Networking Instant On - SFP+ transceiver modul - 10GbE - 10GBase-LR - SFP+ / LC enkelttilstand - op til 10 km - for HPE Aruba 2930F 12, 2930M 40, 6200F 12, 6200M 24, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX CX 8360

Pris fra 846 krtil 29.994 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 29.148 kr (97% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 290 kr 22. maj

Sammenlign priser på HPE Networking Instant On - SFP+ transceiver modul - 10GbE - 10GBase-LR - SFP+ / LC enkelttilstand - op til 10 km - for HPE Aruba 2930F 12, 2930M 40, 6200F 12, 6200M 24, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX CX 8360 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 846 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OEM HPE Compatible J9151E SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver Module
846 kr
Til butik
OEM HPE Compatible J9151E SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver Module billede

Produktinformation

SFP+ transceiver modul, 10 GigE, 10GBase-LR, SFP+ / LC enkelttilstand, op til 10 km, for HPE Aruba 2930F 12, 2930F 8G, 2930M 24, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX, 83XX

Produktspecifikationer

Mærke: OEM
Kategori: Repeater Transceiver
Artikel nr.: J9151E-C
EAN: 0190017353357
Varenr.: 3031559
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC
7.369 kr
Til butik
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC billede

Produktinformation

Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC (J9151E) Den avancerede Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC-transceiver (J9151E) er en alsidig og pålidelig komponent designet til at levere højtydende netværksforbindelse. Denne transceiver understøtt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Forside
EAN: 0190017353357
Varenr.: 55888
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba SFP+ transceiver modul 10 Gigabit Ethernet
7.552 kr
Til butik
HPE Aruba SFP+ transceiver modul 10 Gigabit Ethernet billede

Produktinformation

HPE Networking Instant On - SFP+ transceiver modul - 10GbE - 10GBase-LR - SFP+ / LC enkelttilstand - op til 10 km - for HPE Aruba 2930F 12, 2930M 40, 6200F 12, 6200M 24, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX; CX 8360

Produktspecifikationer

Artikel nr.: J9151E
EAN: 0190017353357
Varenr.: 994008793
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HPE Networking Instant On - SFP+ transceiver modul - 10GbE - 10GBase-LR - SFP+ / LC enkelttilstand - op til 10 km - for HPE Aruba 2930F 12, 2930M 40, 6200F 12, 6200M 24, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX CX 8360
11.196 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hpe J9151e Modul Til Netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s Sfp+
29.994 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Networking Instant On - SFP+ transceiver modul - 10GbE - 10GBase-LR - SFP+ / LC enkelttilstand - op til 10 km - for HPE Aruba 2930F 12, 2930M 40, 6200F 12, 6200M 24, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX CX 8360 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Networking Instant On - SFP+ transceiver modul - 10GbE - 10GBase-LR - SFP+ / LC enkelttilstand - op til 10 km - for HPE Aruba 2930F 12, 2930M 40, 6200F 12, 6200M 24, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX CX 8360 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK846 kr885 krKøb
2Ultrashop7.369 kr7.369 krKøb
3CompuMail DK7.552 kr7.552 krKøb
4CS MEGASTORE DK11.196 kr11.196 krKøb
5Dustin DK29.994 kr30.080,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE Networking Instant On - SFP+ transceiver modul - 10GbE - 10GBase-LR - SFP+ / LC enkelttilstand - op til 10 km - for HPE Aruba 2930F 12, 2930M 40, 6200F 12, 6200M 24, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX CX 8360

PriceData har fulgt prisen på HPE Networking Instant On - SFP+ transceiver modul - 10GbE - 10GBase-LR - SFP+ / LC enkelttilstand - op til 10 km - for HPE Aruba 2930F 12, 2930M 40, 6200F 12, 6200M 24, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX CX 8360 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 290 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 10.387 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.856 kr.

Den nuværende pris på 846 kr er 70% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 89% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for HPE Networking Instant On - SFP+ transceiver modul - 10GbE - 10GBase-LR - SFP+ / LC enkelttilstand - op til 10 km - for HPE Aruba 2930F 12, 2930M 40, 6200F 12, 6200M 24, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX CX 8360. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for HPE Networking Instant On - SFP+ transceiver modul - 10GbE - 10GBase-LR - SFP+ / LC enkelttilstand - op til 10 km - for HPE Aruba 2930F 12, 2930M 40, 6200F 12, 6200M 24, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX CX 8360 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026846 kr556 kr (192%)
22. maj 2026290 kr556 kr (66%)
21. maj 2026846 kr6.523 kr (89%)
19. maj 20267.369 kr290 kr (4%)
18. maj 20267.659 kr290 kr (4%)
28. apr. 20267.369 kr356 kr (5%)
27. apr. 20267.725 kr356 kr (5%)
25. apr. 20267.369 kr358 kr (5%)
24. apr. 20267.727 kr2 kr (0%)
19. apr. 20267.725 kr144 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret