Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba - QSFP28 transceivermodul - 100GbE - 100GBase-FR1 - LC enkelttilstand - op til 2 km - for HPE Aruba 9300-32D 32-port 100/200/400G QSFP-DD 2

Hewlett Packard EnterpriseEAN: 0190017565200
Pris fra 16.619 krtil 16.680 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 16.199 kr 14. maj

Sammenlign priser på HPE Aruba - QSFP28 transceivermodul - 100GbE - 100GBase-FR1 - LC enkelttilstand - op til 2 km - for HPE Aruba 9300-32D 32-port 100/200/400G QSFP-DD 2 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16619 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba QSFP28 transceivermodul 100 Gigabit Ethernet
16.619 kr
Til butik
HPE Aruba QSFP28 transceivermodul 100 Gigabit Ethernet billede

Produktinformation

HPE Aruba - QSFP28 transceivermodul - 100GbE - 100GBase-FR1 - LC enkelttilstand - op til 2 km - for HPE Aruba 9300-32D 32-port 100/200/400G QSFP-DD 2-port 10G SFP+ Switch

Produktspecifikationer

Artikel nr.: R9B63A
EAN: 0190017565200
Varenr.: 1000751256
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HPE Aruba - QSFP28 transceivermodul - 100GbE - 100GBase-FR1 - LC enkelttilstand - op til 2 km - for HPE Aruba 9300-32D 32-port 100/200/400G QSFP-DD 2
16.680 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba - QSFP28 transceivermodul - 100GbE - 100GBase-FR1 - LC enkelttilstand - op til 2 km - for HPE Aruba 9300-32D 32-port 100/200/400G QSFP-DD 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba - QSFP28 transceivermodul - 100GbE - 100GBase-FR1 - LC enkelttilstand - op til 2 km - for HPE Aruba 9300-32D 32-port 100/200/400G QSFP-DD 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK16.619 kr16.619 krKøb
2CS MEGASTORE DK16.680 kr16.680 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE Aruba - QSFP28 transceivermodul - 100GbE - 100GBase-FR1 - LC enkelttilstand - op til 2 km - for HPE Aruba 9300-32D 32-port 100/200/400G QSFP-DD 2

PriceData har fulgt prisen på HPE Aruba - QSFP28 transceivermodul - 100GbE - 100GBase-FR1 - LC enkelttilstand - op til 2 km - for HPE Aruba 9300-32D 32-port 100/200/400G QSFP-DD 2 i 148 dage. Laveste pris i perioden er 16.199 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 21.455 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 19.163 kr.

Den nuværende pris på 16.619 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 60 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for HPE Aruba - QSFP28 transceivermodul - 100GbE - 100GBase-FR1 - LC enkelttilstand - op til 2 km - for HPE Aruba 9300-32D 32-port 100/200/400G QSFP-DD 2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for HPE Aruba - QSFP28 transceivermodul - 100GbE - 100GBase-FR1 - LC enkelttilstand - op til 2 km - for HPE Aruba 9300-32D 32-port 100/200/400G QSFP-DD 2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202616.619 kr61 kr (0%)
1. jun. 202616.680 kr4.194 kr (20%)
16. maj 202620.874 kr3.118 kr (18%)
15. maj 202617.756 kr1.557 kr (10%)
14. maj 202616.199 kr61 kr (0%)
13. maj 202616.260 kr62 kr (0%)
12. maj 202616.322 kr63 kr (0%)
11. maj 202616.385 kr61 kr (0%)
10. maj 202616.446 kr1 kr (0%)
9. maj 202616.447 kr61 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret