Gå til hovedindhold

Aruba Networks HPE Aruba Networking CX 6200F 48G Class-4 PoE 4SFP 370W 48-porte Gigabit Ethernet

Aruba NetworksEAN: 0190017635705
Pris fra 39.224 krtil 52.762 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 13.538 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 39.167 kr 23. maj

Sammenlign priser på HPE Aruba Networking CX 6200F 48G Class-4 PoE 4SFP 370W 48-porte Gigabit Ethernet og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39224 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba Networking CX 6200F 48G Class-4 PoE 4SFP 370W 48-porte Gigabit Ethernet
39.224 kr
Til butik
HPE Aruba Networking CX 6200F 48G Class-4 PoE 4SFP 370W 48-porte Gigabit Ethernet billede

Produktinformation

HPE Aruba Networking CX 6200F 48G Class 4 PoE 4SFP 370W Switch - Switch - Max. Stacking Distance 10 km - L3 - Administreret - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 100/1000 SFP - front og side til ryg - monterbar på stativ - PoE+ (370 W)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: S0M84A#ABB
EAN: 0190017635705
Varenr.: 1001511759
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aruba Networks HPE Aruba Networking CX 6200F 48G Class 4 PoE 4SFP 370W Switch
52.762 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba Networking CX 6200F 48G Class-4 PoE 4SFP 370W 48-porte Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba Networking CX 6200F 48G Class-4 PoE 4SFP 370W 48-porte Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK39.224 kr39.224 krKøb
2Proshop DK52.762 kr52.762 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE Aruba Networking CX 6200F 48G Class-4 PoE 4SFP 370W 48-porte Gigabit Ethernet

PriceData har fulgt prisen på HPE Aruba Networking CX 6200F 48G Class-4 PoE 4SFP 370W 48-porte Gigabit Ethernet i 114 dage. Laveste pris i perioden er 39.167 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 61.154 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 47.466 kr.

Den nuværende pris på 39.224 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for HPE Aruba Networking CX 6200F 48G Class-4 PoE 4SFP 370W 48-porte Gigabit Ethernet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for HPE Aruba Networking CX 6200F 48G Class-4 PoE 4SFP 370W 48-porte Gigabit Ethernet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202639.224 kr1 kr (0%)
24. maj 202639.225 kr58 kr (0%)
23. maj 202639.167 kr51 kr (0%)
22. maj 202639.218 kr13.544 kr (26%)
14. maj 202652.762 kr8.392 kr (14%)
12. maj 202661.154 kr8.392 kr (16%)
9. maj 202652.762 kr796 kr (2%)
3. mar. 202651.966 kr254 kr (0%)
9. feb. 202651.712 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret