Gå til hovedindhold

HP ZBook Ultra G1a - 14" Touchscreen | Ryzen AI Max Pro 390 | 64GB | 1TB | AMD PRO

HPBærbare computereEAN: 0199251068577
Pris fra 29.750 krtil 45.249 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 15.499 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 25.329 kr 10. apr.

Sammenlign priser på HP ZBook Ultra G1a - 14" Touchscreen | Ryzen AI Max Pro 390 | 64GB | 1TB | AMD PRO og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29750 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP ZBook Ultra G1a Mobile Workstation 14" 390 1TB AMD Radeon 8050S Windows 11 Pro
29.750 kr
Til butik
HP ZBook Ultra G1a Mobile Workstation 14" 390 1TB AMD Radeon 8050S Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP ZBook Ultra G1a Mobile Workstation - Copilot+ PC, AI PC, AI Workstation - AMD Ryzen AI Max Pro - 390 / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Radeon 8050S - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 14" OLED berøringsskærm 2880 x 1800 (2.8K) @ 120 Hz - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: A3ZN8ET#UUW
EAN: 0199251068577
Varenr.: 1003134027
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ZBook Ultra G1a - 14" Touchscreen | Ryzen AI Max Pro 390 | 64GB | 1TB | AMD PRO
30.717 kr
Til butik
HP ZBook Ultra G1a - 14" Touchscreen | Ryzen AI Max Pro 390 | 64GB | 1TB | AMD PRO billede

Produktinformation

AMD Ryzen AI Max Pro 390, Op til 50 TOPS (NPU), 64GB RAM, 1TB SSD, Windows 11 PRO, 14" Touchscreen (OLED 2880x1800 (2.8K) 120Hz), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4, Service & Support: 3 års Onsite m. Travel (TRV) & Predictive Detection Alerts (PDA) Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Onsite with Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 3y Onsite with Travel (TRV) and Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 4y Onsite with Travel (TRV), Accidental Damage Protection (ADP) and Defective Media Retention (DMR) - Upgrade Denne computer er med AMD Pro. Klik her for at læse mereAMD Pro udgør en avanceret teknologiplatform indbygget i processoren, der inkluderer hardwarebaserede sikkerhedsfunktioner, kryptering og muligheder for fjernadministration. Disse egenskaber understøtter virksomheder i styring, vedligeholdelse og beskyttelse af deres it-infrastruktur på en effektiv måde.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: A3ZN8ET#UUW
EAN: 0199251068577
Varenr.: 3353156
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
HP ZBook Ultra G1a 14" Mobile Workstation 2.8K OLED Touch
36.250 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Zbook Ultra G1a Amd Ryzen Ai Max Pro 64gb 1000gb 14 tommer
45.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ZBook Ultra G1a - 14" Touchscreen | Ryzen AI Max Pro 390 | 64GB | 1TB | AMD PRO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ZBook Ultra G1a - 14" Touchscreen | Ryzen AI Max Pro 390 | 64GB | 1TB | AMD PRO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK29.750 kr29.750 krKøb
2Proshop DK30.717 kr30.717 krKøb
3Komplett DK36.250 kr36.250 krKøb
4Dustin DK45.249 kr45.335,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP ZBook Ultra G1a - 14" Touchscreen | Ryzen AI Max Pro 390 | 64GB | 1TB | AMD PRO

PriceData har fulgt prisen på HP ZBook Ultra G1a - 14" Touchscreen | Ryzen AI Max Pro 390 | 64GB | 1TB | AMD PRO i 152 dage. Laveste pris i perioden er 22.469,8 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 32.915 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29.083 kr.

Den nuværende pris på 29.750 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for HP ZBook Ultra G1a - 14" Touchscreen | Ryzen AI Max Pro 390 | 64GB | 1TB | AMD PRO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for HP ZBook Ultra G1a - 14" Touchscreen | Ryzen AI Max Pro 390 | 64GB | 1TB | AMD PRO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202629.750 kr183 kr (1%)
1. jun. 202629.933 kr218 kr (1%)
30. maj 202630.151 kr977 kr (3%)
29. maj 202629.174 kr94 kr (0%)
28. maj 202629.268 kr95 kr (0%)
27. maj 202629.363 kr189 kr (1%)
26. maj 202629.552 kr94 kr (0%)
25. maj 202629.646 kr79 kr (0%)
24. maj 202629.725 kr155 kr (1%)
23. maj 202629.880 kr257 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret