Gå til hovedindhold

HP ZBook Ultra G1a - 14" Touchscreen | Ryzen AI Max Pro 390 | 32GB | 1TB | AMD PRO

HPBærbare computereEAN: 0199251068454
Pris fra 25.736 krtil 26.183 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 447 kr (2% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 23.119 kr 15. apr.

Sammenlign priser på HP ZBook Ultra G1a - 14" Touchscreen | Ryzen AI Max Pro 390 | 32GB | 1TB | AMD PRO og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25736 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Zbook Ultra G1a Amd Ryzen Ai Max Pro 32gb 1000gb 14 tommer
-0%25.736 kr
Før 25.736,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hp Zbook Ultra G1a Amd Ryzen Ai Max Pro 32gb 1000gb 14 tommer billede

Produktinformation

AI-drevet ydeevne Uovertruffen hukommelse og lagerplads Ultra-bærbar og bygget til at arbejde overalt Avanceret køling og smart optimering

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Workstations
Artikel nr.: A3ZN9ET#UUW
EAN: 0199251068454
Varenr.: 5020043786
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ZBook Ultra G1a - 14" Touchscreen | Ryzen AI Max Pro 390 | 32GB | 1TB | AMD PRO
25.745 kr
Til butik
HP ZBook Ultra G1a - 14" Touchscreen | Ryzen AI Max Pro 390 | 32GB | 1TB | AMD PRO billede

Produktinformation

AMD Ryzen AI Max Pro 390, Op til 50 TOPS (NPU), 32GB RAM, 1TB SSD, Windows 11 PRO, 14" Touchscreen (OLED 2880x1800 (2.8K) 120Hz), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4, Service & Support: 3 års Onsite m. Travel (TRV) & Predictive Detection Alerts (PDA) Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Onsite with Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 3y Onsite with Travel (TRV) and Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 4y Onsite with Travel (TRV), Accidental Damage Protection (ADP) and Defective Media Retention (DMR) - Upgrade Denne computer er med AMD Pro. Klik her for at læse mereAMD Pro udgør en avanceret teknologiplatform indbygget i processoren, der inkluderer hardwarebaserede sikkerhedsfunktioner, kryptering og muligheder for fjernadministration. Disse egenskaber understøtter virksomheder i styring, vedligeholdelse og beskyttelse af deres it-infrastruktur på en effektiv måde.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: A3ZN9ET#UUW
EAN: 0199251068454
Varenr.: 3353154
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP ZBook Ultra G1a Mobile Workstation 14" 390 1TB AMD Radeon 8050S Windows 11 Pro
26.183 kr
Til butik
HP ZBook Ultra G1a Mobile Workstation 14" 390 1TB AMD Radeon 8050S Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP ZBook Ultra G1a Mobile Workstation - Copilot+ PC, AI PC, AI Workstation - AMD Ryzen AI Max Pro - 390 / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Radeon 8050S - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 14" OLED berøringsskærm 2880 x 1800 (2.8K) @ 120 Hz - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: A3ZN9ET#UUW
EAN: 0199251068454
Varenr.: 1003134028

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ZBook Ultra G1a - 14" Touchscreen | Ryzen AI Max Pro 390 | 32GB | 1TB | AMD PRO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ZBook Ultra G1a - 14" Touchscreen | Ryzen AI Max Pro 390 | 32GB | 1TB | AMD PRO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK25.736 kr25.822,25 krKøb
2Proshop DK25.745 kr25.745 krKøb
3CompuMail DK26.183 kr26.183 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP ZBook Ultra G1a - 14" Touchscreen | Ryzen AI Max Pro 390 | 32GB | 1TB | AMD PRO

PriceData har fulgt prisen på HP ZBook Ultra G1a - 14" Touchscreen | Ryzen AI Max Pro 390 | 32GB | 1TB | AMD PRO i 174 dage. Laveste pris i perioden er 21.111 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 27.494 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 24.105 kr.

Den nuværende pris på 25.736 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for HP ZBook Ultra G1a - 14" Touchscreen | Ryzen AI Max Pro 390 | 32GB | 1TB | AMD PRO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for HP ZBook Ultra G1a - 14" Touchscreen | Ryzen AI Max Pro 390 | 32GB | 1TB | AMD PRO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202625.736 kr9 kr (0%)
1. jun. 202625.745 kr318 kr (1%)
31. maj 202626.063 kr75 kr (0%)
30. maj 202626.138 kr95 kr (0%)
29. maj 202626.043 kr76 kr (0%)
28. maj 202626.119 kr446 kr (2%)
19. maj 202625.673 kr9 kr (0%)
17. maj 202625.682 kr160 kr (1%)
15. maj 202625.842 kr48 kr (0%)
14. maj 202625.890 kr87 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret